رهاسازی ۱۷ دستگاه تریلی در کولاک محور تمرچین

سرویس آذربایجان غربی- رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای پیرانشهر از رهاسازی ۱۷ دستگاه تریلی گرفتار در کولاک محور پیرانشهر - تمرچین توسط راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیرانشهر خبر داد.

به گزارش کردپرس، سهیل خسروی با اشاره به کولاک شدید و بارش برف در محور ترانزیتی پیرانشهر - تمرچین در روز گذشته گفت: بلافاصله بعد از شروع بارش برف راهداران این اداره با حضور در محل نسبت به برفروبی و نمک پاشی اقدام نموده و ۱۷ دستگاه تریلی گرفتار در برف و کولاک این محور را رهاسازی کردند.

خسروی افزود: محور پیرانشهر به مرز تمرچین یکی از محورهای کوهستانی و برفگیر استان بوده که هنگام بارش برف تردد در آن با چالش همراه است که در کنار تلاش شبانه روزی راهداران و حضور به موقع برای برفروبی و نمک پاشی محور ، رانندگان نیز باید حتما وسایل ایمنی لازم مانند زنجیر چرخ همراه داشته باشند و زمان تردد خود در این محور را هنگام بارش برف مدیریت نمایند.

او تاکید کرد: کابران جاده ای مخصوصا رانندگان و مسافرین هنگام بارش برف قبل از تردد در محورهای مواصلاتی لازم است از طریق تلفن گویا و سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از وضعیت راه‌ها اطلاع حاصل کنند تا دچار مشکلات در عبور و مرور نشوند.

کد خبر 28594

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha