۱۹۲۶ پروژه ورزشی در دولت سیزدهم بهره برداری شد

وزیر ورزش و جوانان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا به الان یک هزار و ۹۲۶ پروژه نیمه تمام در سطح کشور به مرحله افتتاح و بهره برداری رسیده و در اختیار مردم قرار گرفته است.

به گزارش کرد پرس، کیومرث هاشمی در مراسم افتتاحیه استخر و سالن چندمنظوره حجاب سنندج، گفت: این استخر با مشارکت بخش خصوصی و ماده ۲۷ راه اندازی شد که امیدوارم بانوان سنندج بتوانند از ظرفیت این استخر به خوبی استفاده کنند.

وی افزود: یکی از اهداف سفرمان به استان کردستان افتتاح این پروژه ورزشی بود که به خوبی انجام شد و در کنار آن از پروژه ملی مجموعه ۶ هزار نفری استان نیز بازدید خواهیم کرد که ان شاءالله بتوانیم با تامین اعتبار این پروژه را به مرحله افتتاح برسانیم و دغدغه مردم ورزش دوست سنندج را رفع کنیم.

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: به طور کلی سیاست های دولت بر این مبناست که هرچه سریعتر پروژه های نیمه تمام ورزشی به مرحله بهره برداری برسند که خوشبختانه از آغاز کار  دولت تاکنون هزار و ۹۲۶ پروژه ورزشی افتتاح و بهره برداری رسید.

هاشمی ادامه داد: همچنین وزارت ورزش و جوانان باتوجه به مصوبات شورای عالی ورزش، اتمام پروژه های نیمه تمام را در دستور کار قرارداده است که ان شاءالله بتوانیم پروژه ها را در اختیار مردم قرار دهیم.

وی در خصوص برگزاری فصل جدید لیگ فوتبال، بیان کرد: تاکنون کارهای اداری ورود ۷ دستگاه VAR انجام شده است و امیدواریم لیگ پیش رو در فصل جدید را با VAR برگزار کنیم.

وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: تامین  VAR جزو وظایف دولت های هیچ کجای دنیا نیست و این مسئولیت برعهده باشگاه ها است، اما ما بدلیل اینکه شرایط باشگاه داری به گونه ای است که اماکن ورزشگاه ها متعلق به خودشان نیست، سعی کردیم با تامین اعتبار ورزشگاه هایی را که متعلق به مجموعه ورزش هستند را تجهیز کنیم.

هاشمی با بیان اینکه در تامین اعتبار ۱۶ تیم لیگ برتر را اولویت قرار دادیم، گفت: دولت در راستای تامین اعتبارات و تجهیز ورزشگاه ها اقدامات لازم را انجام داده است، به عنوان مثال ورزشگاه خرم آباد که به زودی افتتاح خواهد شد را جهت فرستادن یکی از VAR ها به آنجا تجهیز خواهیم کرد.

وی در خصوص تیم فوتبال بانوان استان کردستان نیز اظهار کرد: تیم داری نه در قانون اهداف وزارت ورزش و جوانان قید شده است و نه جز وظایف کاری ما است و ما ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس را واگذار کردیم و استان موظف است که برای تیم های استانی برنامه ریزی و سرمایه گذاری کند.

کد خبر 2771945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha