تمهیدات ترافیکی پلیس راهور کردستان در روز طبیعت

رئیس پلیس راهور کردستان تمهیدات در نظر گرفته شده و توصیه های ترافیکی روز طبیعت را در استان اعلام کرد.

به گزارش کرد پرس، سرهنگ رضا همتی زاده گفت: با نزدیک شدن به روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت)، همه کارکنان پلیس راهور استان برای ارتقای امنیت ترافیکی در آماده باش کامل هستند و توصیه ما به شهروندان و مسافران این است که با رعایت قوانین و مد نظر قرار دادن تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی، از وقوع حوادث رانندگی ناگوار پیشگیری کنند.

وی افزود: رانندگان وسایل نقلیه باربری و همچنین وانت بارها از حمل و جابجایی مسافر در قسمت بار خودداری کرده و در صورت حمل مسافر در محل بار ضمن اعمال قانون، از خروج خودرو جلوگیری بعمل می آید.

رئیس پلیس راهور کردستان اظهار کرد: شهروندان مراقب کودکان و سالمندان باشند و از رها کردن آنها در کنار راه و بازی کردن بچه‌ها در خیابان‌ها و معابر اصلی جلوگیری کنند.

سرهنگ همتی زاده ادامه داد: شهروندان و رانندگان ضمن مدیریت زمان رفت و برگشت، برنامه ریزی و زمان برگشت را به ساعات پایانی روز موکول نکرده و با مأموران پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه در روز طبیعت پلیس با تخلفات حادثه ساز، سرعت و سبقت‌های غیرمجاز با قاطعیت برخورد خواهد کرد، یادآور شد: شهروندان از گذاشتن سبزه بر روی سقف، کاپوت یا صندوق عقب خودرو پرهیز کنند زیرا افتادن سبزه در کف خیابان‌ها باعث لغزندگی و بروز حادثه می‌شود.

رئیس پلیس راهور کردستان بیان کرد: رانندگان از عجله و شتاب پرهیز و با صبر و حوصله در رانندگی از وقوع تصادفات و حوادث ناگوار جلوگیری کنند و با پایبندی به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، سفر خوبی را در روز طبیعت برای خود و خانواده شان هدیه کنند.

کد خبر 2768788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha