چرا کسی پیگیر 210 میلیارد تومان گم شده در پاوه نیست

سرویس کرمانشاه _ امام جمعه پاوه گفت: در اینجا در شهر کوچک پاوه ۲۱۰ میلیارد تومان گم شده و کسی پیگر آن نیست و گوش نمی‌دهند، پس شکی نیست آن کسانی که ۳ میلیارد دلار پول مردم را گرفته‌اند افرادی هستند که کسی نمی‌تواند به آنان نزدیک شود!!

به گزارش کردپرس؛ حاج ماموستا ملا قادر قادری امام‌جمعه پاوه در خبطه های نمازجمعه این هفته پاوه گفت: بنده در این روزها زیاد توان تماشای تلویزیون و ماهواره را ندارم چون این‌همه جنایت را می‌بینم و شاهد ریختن خون انسان‌های بی‌گناه هستم ولی کاری از دستم برنمی‌آید و شرم می‌کنم صحنه‌های غزه را نگاه کنم.

وی افزود: از دیروز تا امروز ۳۹۰ نفر در غزه شهید شده‌اند. دو روز پیش در فضای مجازی دختری اهل غزه را دیدم لباس مرتبی به تن داشت و داشت سرود می‌خواند و با حالتی حزین و گریان می‌گفت: «ویل ویل ویل» سختی و عذاب و ناراحتی بر ما حاکم است. «ویلٌ لِلملایین» چرا مسلمانان ما را کمک نمی‌کنند؟ چرا میلیون‌ها مسلمان ما را فراموش کرده‌اند؟ «شَرفُ العَرب وین» شرف اعراب کجاست؟ «غَضَبُ العَرب وین» غضب و غیرت اعراب کجاست؟ «حمایةُ العَرب وین» حمایت اعراب کجاست؟ کی از ما حمایت می‌کنند؟

ماموستا قادری ادامه داد: در این محراب می‌گویم درود بر حوثی‌های یمن که دارند از مردم مظلوم غزه دفاع می‌کنند و درود بر شیعیان لبنان که از سنی‌ها غیرتشان بیشتر است.

 فساد مالی چای دبش و حقوق مرزنشینان

امام جمع پاوه در ادامه سخنانش عنوان کرد: چند سال پیش ۳ میلیارد دلار از بانک مرکزی برای واردات چایی استقراض و ظاهراً حیف‌ومیل شده،  حال به ما ائمۀ جمعه می‌گویند: اگر تار موی زنی بیرون باشد، سروصدا و هیاهو می‌کنید پس چرا برای این اختلاس چیزی نمی‌گویید؟!!

وی یادآور شد: ما ائمۀ جمعه از هر دو معترضیم، هم زنی مسلمان که حجاب را رعایت نکند، عملش را خلاف و گناه می‌دانیم و هم عمل کسانی را که مال ثروت ایران را در این موقعیت زمانی که ما در محاصرۀ دشمنان هستیم، خورده‌اند، ظلم و خیانت می‌دانیم و محکوم است ولی کسی به حرف ما توجه نمی‌کند.

ماموستا قادری ادامه داد: دو جمعه پیش در این محراب عرض کردم ۲۱۰ میلیارد تومان پول مرزنشینان پاوه ناپدید شده است اما قضیه ماست‌مالی شد و نه از بنده سؤال کردند، نه برای حل این مشکل پیش‌قدم شدند و نه گفتند چکار کنیم.!!

وی گفت: سه‌شنبۀ هفتۀ گذشته شنیدم که گفته بودند: به حرف امام‌جمعه گوش نکنید و به پیله‌وران گفته بودند: کارتان را طبق روال سابق انجام دهید و متأسفانه حرف ما تأثیر ندارد! اگر تأثیر داشت جناب آقای فرماندار محترم و جناب رئیس دادگستری محترم جلساتی برگزار می‌کردند و برای حل مشکل مرزنشینان که جمهوری اسلامی برای آنان تخفیف قائل شده و مبلغی را برای آنان در نظر گرفته است، چاره‌اندیشی می‌نمودند و می‌آمدند اینجا گزارشی می‌دادند تا مردم بیش از این بدبین نشوند

امام جمعه پاوه عنوان کرد: سه‌شنبۀ همه چیز تمام شد چون متأسفانه از نوسود تا تهران از آن چند نفر که پول مردم را بالا کشیده‌اند، حمایت می‌شود. در اینجا در شهر کوچک پاوه ۲۱۰ میلیارد تومان گم شده و کسی پیگر آن نیست و گوش نمی‌دهند، پس شکی نیست آن کسانی که ۳ میلیارد دلار پول مردم را گرفته‌اند افرادی هستند که کسی نمی‌تواند به آنان نزدیک شود!! دیگر چرا از ائمۀ جمعه گله می‌کنید!! ما همه مشکلات را می‌گوییم اما کسی حاضر نیست بشنود!

وی یادآور شد: ما هم دلسوز مردم و مردان و زنان و نظام هستیم امیدوارم به حرف ما هم گوش کنند. خداوند به همه ما توفیق دهد بیش از این شاهد مشکلات نباشیم.

کد خبر 2764751

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha