جزییات حادثه آتش سوزی شب گذشته در تالار عروسی در ناحیه حمدانیه/ کشته شدن بیش از ۱۰۰ نفر

سرویس عراق و اقلیم کردستان _ در نیمه شب گذشته یک تالار عروسی در ناحیه حمدانیه دچار حریق شد که گزارشها حاکی از آن هستند در این آتش سوزی بیشتر از ۱۰۰ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۵۰ نفر نیز زخمی شدند که حال بسیاری از زخمی شدگان وخیم گزارش شده است.

به گزارش کردپرس به نقل از شارپرس، به گزارش منابع خبری تا کنون آمار درستی از میزان تلفات جانی این حادثه اعلام نشده است چون در زمان وقوع حادثه اجساد و زخمی شدگان به مکانهای مختلفی انتقال یافته‌اند تعدادی از آنها به اربیل انتقال پیدا کرده‌اند و تعدادی دیگر نیز به بیمارستان ناحیه حمدانیه اعزام شده‌اند.

گفته می‌شود که سوختگی تعدادی از افراد به حدی بوده است که جسد آنها قابل شناسایی نبوده است.

شب گذشته رئیس دولت اقلیم کردستان تیم های مدافع سلامت شهری را موظف کرد که به کمک آسیب دیدگان بشتابند.

سامان برزنجی وزیر بهداشت دولت اقلیم کردستان نیز اعلام کرد تعداد زیادی آمبولانس و و تیم‌های کمک رسانی به محل حادثه رفته‌اند و زخمی شدگان هم در شهر اربیل مداوا شده‌اند.

شب گذشته در ناحیه حمدانیه از استان نینوا آتش سوزی بزرگی در یک تالار عروسی روی داد به گزارش رسیده آمار اولیه تلفات این حادثه حاکی از کشته شدن بالغ بر ۱۰۰ نفر و زخمی شدن ۱۵۰ نفر دیگر شده است که حال ۶۰ نفر از آنها وخیم گزارش شده است هنوز از سلامتی عروس اطلاعی در دست نیز چون میزان سوختگی افراد به حدی بوده است که قابل شناسایی نیستند.

کد خبر 2761271

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha