آمار واقعی کشته شدگان رویداد فرودگاه عربت ۱۱ نفر هستند

سرویس عراق و اقلیم کردستان _ آمار واقعی کشته شدگان حادثه فرودگاه عربت  ۱۱ نفر هستند در حالیکه نیروی ضد ترور اتحادیه میهنی کردستان تنها از کشته شدن سه نفر از کارمندان خود خبر داده است. آمار ۸ تن از اعضای پ. ک.ک را مخفی کرده است.

به گزارش کردپرس به نقل از باسنیوز، به گزارش اطلاعاتی که از یک منبع اختصاصی به دست آمده است تعداد کشته شدگان داخل فرودگاه عربت ۱۱ تن بوده‌اند که سه نفر از آنها از دسته وهاب حلبچه‌ای عضو نیروهای ضد ترور بوده‌اند و ۸ نفر دیگر از اعضای حزب پ. ک.ک بوده‌اند که اتحادیه میهنی کردستان از اعلام اسامی آنها خودداری می‌کند.

در این باره ظهر امروز سه شنبه تاریخ ۲۰۲۳/۹/۱۹ یکی از مسئولین ارشد امنیتی اتحادیه میهنی کردستان به باسنیوز اعلام کرد زخمی شدگان این حادثه به بیمارستانهای شهر سلیمانیه یا شهرهای اطراف انتقال داده نشده‌اند بلکه به بیمارستان «شورش» برای مداوا انتقال داده شده‌اند تا هویت آنها برای هیچکس فاش نشود.

این مسئول ارشد امنیتی اتحادیه میهنی کردستان این موضوع را هم مطرح کرد که در زمان حمله به این فرودگاه نیروهای مسلح پ. ک.ک حضور داشته و کشته شده‌اند.

از طرف دیگر دیار سلطانی گزارشکر اتحادیه میهنی کردستان ساعاتی پس از این حادثه اعلام کرد ارتش ترکیه به فرودگاه عربت حمله پهبادی انجام داده است که دلیل انجام این امر نیز وجود نیروهای مسلح پ. ک.ک در فرودگاه عربت بوده است.

کد خبر 2760997

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha