دستگیری قاتل دو کسبه کرمانشاهی در تهران

سرویس کرمانشاه _ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری قاتل دو نفر از کسبه یکی از مجتمع های تجاری شهر کرمانشاه خبرداد.

به گزارش کردپرس؛ حمیدرضا کریمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به حادثه قتل دو نفر از کسبه یکی از مجتمع های تجاری شهر کرمانشاه، اظهار کرد: پنج شنبه گذشته(۲۳ شهریور) بدنبال یک اختلاف صنفی، بین دو نفر از کسبه یکی از مجتمع های تجاری شهر کرمانشاه نزاعی رخ می دهد که با بالا گرفتن درگیری یکی از طرفین با استفاده سلاح کلت کمری دیگری را به قتل می رساند.

وی افزود: همچنین  قاتل یکی دیگر از کسبه را هم که برای میانجیگری وارد عمل شده بود را نیز به قتل می رساند و بلافاصله از صحنه جرم متواری می شود.

دادستان کرمانشاه ادامه داد: پس از اعلام گزارش این حادثه دستورات ویژه ای برای دستگیری قاتل صادر و با رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که متهم به قصد خروج از کشور به یکی از مرزهای شمال غربی کشور گریخته اما به دلیل تحت کنترل بودن مرز از آنجا نیز متواری شده و به یکی از شهرهای تابعه استان تهران می رود.

وی تاکید کرد: در نهایت با اشراف دقیق اطلاعاتی ساعت ۳ بامداد روز شنبه در یکی از خیابان های این شهر دستگیر شده و به کرمانشاه منتقل می شود.

کریمی خاطرنشان کرد: متهم به قتل تحویل پلیس آگاهی استان داده شده و متعاقبا اخبار تکمیلی را به مردم اطلاع خواهیم داد.

کد خبر 2760865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha