جاده های آذربایجان غربی جان ٣ نفر را در یک روز گرفتند

سرویس آذربایجان غربی- سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی از مرگ ٣ نفر و مصدومیت ٥ تن در سه حادثه تصادفات جاده ای استان طی یک روز خبر داد.

به گزارش کردپرس، حمید محبوبی افزود: در حادثه ای در محور تکاب - شاهین دژ ( حوالی روستای ساروق) خودروی سنگین تریلی ۱۸ چرخ واژگون شد که نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات مائین بلاغ شهرستان تکاب بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: این حادثه ۱ نفر فوتی محبوس در کابین داشت که بعد از ارزیابی و ایمن سازی صحنه متوفی محبوس شده رهاسازی و تحویل مراجع ذی صلاح حاضر در محل شد.

سرپرست هلال احمر آذربایجان‌غربی ادامه داد: همچنین در محور خوی- ایواوغلی، تصادف دو خودروی پژو با پراید به مرکز کنترل عملیات هلال احمر استان گزارش شد که نجاتگران پایگاه امداد و نجات ایواوغلی هلال احمر خوی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

او اضافه کرد: نجاتگران بعد از انجام اقدامات پیش بیمارستانی بر روی مصدومین این حادثه، ۳ مصدوم این حادثه را به مرکز درمانی انتقال و فوتی حادثه را تحویل مراجع ذی صلاح دادند.

محبوبی در خصوص سومین حادثه در همان روز بیان کرد: ساعت ۰۱:۱۵ بامداد امروز هم در ۳۰ کیلومتری محور پیرانشهر به نقده، خودروی سواری پراید و کامیون باهم تصادف کردند که نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات سه راهی جلدیان شهرستان پیرانشهر بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

او گفت: این حادثه ۲ مصدوم و ۱ فوتی داشت که مصدومین حادثه بعد از انجام اقدامات اولیه و پیش بیمارستانی به مرکز درمانی منتقل و فوتی این حادثه نیز به مراجع ذی صلاح تحویل داده شد/.

کد خبر 2760675

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha