اعضای هیأت انتخاب آثار جشنواره ملی اتودهای نمایشی بوکان معرفی شدند

سرویس آذربایجان غربی- دبیرخانه دایمی دومین دوره جشنواره ملی اتودهای نمایشی ایران، اعضای هیأت انتخاب آثار خود را معرفی کرد.

به گزارش کردپرس، «کاوه محمدزاده» هنرمند و کارگردان تئاتر بوکانی که دبیری دومین دوره جشنواره ملی اتودهای نمایشی ایران را بر عهده دارد، در احکامی جداگانه خانم «حسنا قبادی» و آقایان «محمود نیک‌مرام» و «شهرام میکائیلی» را به عنوان اعضای هیئت انتخاب آثار دومین جشنواره سراسری اتودهای نمایشی بوکان منصوب کرد. در متن این احکام آمده است: «نظر به شایستگی، تجربیات ارزشمند و اعتبارآفرین در حوزه هنرهای نمایشی و مطالعات عالی تئاتر، به موجب این حکم، جنابعالی را به عنوان عضو شورای ارزیابی و انتخاب آثار دومین دوره جشنواره ملی اتودهای نمایشی ایران به میزبانی شهرستان بوکان منصوب می‌نمایم.

بی‌شک حضور جنابعالی در پیشبرد اهداف این رخداد ملی و معرفی استعدادهای جوان به خانواده بزرگ تئاتر کشور، سهم بسزایی خواهد داشت و در پویایی این هنر مؤثر واقع خواهدشد. با قدردانی از شما برای پذیرش این مسئولیت مهم، توفیق روزافزونتان را آرزومندم».

دومین دوره جشنواره ملی اتودهای نمایشی ایران در نیمه اول مهر ماه سال جاری به میزبانی بوکان در جنوب آذربایجان‌ غربی برگزار می‌شود.

کد خبر 2759721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha