عکاسی مدلینگ در تاق بستان ممنوع است

سرویس کرمانشاه _ سرپرست پایگاه ملی طاق‌بستان گفت: با توجه به ضرورت حفظ شان و جایگاه آثار تاریخی فرهنگی به عنوان نفایس و گنجینه‌های ارزشمند ملی، برخی محدودیت‌های عکاسی و تصویربرداری از جمله در حوزه تبلیغات و مدلینگ وجود دارد.

به‌گزارش کردپرس، محمد مهدی فیض آقایی - امروز دوشنبه ۲۶ تیرماه در خصوص انتشار خبری با موضوع ممنوعیت ورود گردشگران با پوشش لباس کُردی به محوطه تاریخی فرهنگی تاق‌بستان، اظهار کرد: بر خلاف ادعای مطرح شده چنین موضوعی به هیچ وجه صحت نداشته و روزانه ده‌ها نفر با پوشش لباس فاخر کُردی و سایر البسه محلی از این محوطه بازدید می‌کنند.

سرپرست پایگاه ملی تاق‌بستان افزود: ترویج فرهنگ اصیل منطقه یکی از وظایف ما بوده و به همین منظور غرفه عکاسی و ترویج پوشش محلی نیز برای معرفی و استفاده گردشگران در داخل مجموعه فعال است.

او افزود: در روزهای گذشته یک زوج جوان با همراهی عکاس حرفه‌ای در مجموعه اقدام به عکاسی مدلینگ داشتند که با توجه به ممنوعیت عکاسی مدلینگ، همکاران پایگاه اقدام به ممانعت از ورود کرده‌اند.

فیض آقایی در پایان تصریح کرد: با توجه به ضرورت حفظ شان و جایگاه آثار تاریخی فرهنگی به عنوان نفایس و گنجینه‌های ارزشمند ملی، برخی محدودیت‌های عکاسی و تصویربرداری از جمله در حوزه تبلیغات و مدلینگ وجود دارد.

کد خبر 2758365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha