٩ نفر در تصادفات جاده ای آذربایجان غربی در آتش سوختند

سرویس آذربایجان غربی- در پی افزایش تصادفات جاده ای در ماه های اخیر، در ٣ مورد شدت تصادفات به حدی بوده که خودرو دچار حریق شده و سرنشینان در آتش سوخته اند. گردنه قوشچی ارومیه، محور مهاباد به میاندوآب و اینبار هم محور تکاب به شاهین دژ شاهد سوختن ٩ نفر در خودرو بوده اند.

به گزارش کردپرس، سرپرست هلال احمر آذربایجان غربی از برخورد دو دستگاه خودروی سواری سمند و پژو ۴۰۵ در محور تکاب  به شاهین دژ که منجر به فوت۱ نفر شد، خبر داد.

حمید محبوبی افزود: این حادثه شامگاه گذشته در محور تکاب-شاهین دژ اتفاق افتاد و بلافاصله نجاتگران  پایگاه امدادو نجات مائین بلاغ جمعیت هلال احمر شهرستان تکاب به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان ادامه داد: خودرو پژو پس از برخورد دچار حریق شد و نجاتگران بعد از حضور در محل حادثه اقدام به اطفاء حریق خودروی پژو و رهاسازی متوفی محبوس شده در داخل پژو ۴۰۵ کردند.

محبوبی گفت: نجاتگران با استفاده از تجهیزات مکانیکی ست هیدرولیک فرد فوتی را رهاسازی و تحویل  مراجع ذی صلاح دادند و این عملیات تا ساعت ۲۳:۱۰ دقیقه به طول انجامید.

سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: تنها در عرض یک هفته (۱۰ تا ۱۷ تیر۱۴۰۲) در حوادث ترافیکی جاده های مواصلاتی استان آذربایجان‌غربی ۴۹ نفر مصدوم و  ٤ نفر کشته شدند.

او ادامه داد: مصدومان استان در محورهای اشنویه ۱۱ نفر ، در ماکو ۱۰ نفر ، در ارومیه ۷ نفر و در خوی ۶ نفر بوده اند.

محبوبی بیان کرد: فوتی‌های حوادث جاده‌ای در راه‌های مواصلاتی نیز در ارومیه، پیرانشهر، سلماس و مهاباد بودند

به گزارش کردپرس، ١٧ تیر ماه در پی عدم تکمیل و ساماندهی محور مهاباد به میاندوآب در یک تصادف رانندگی دردناک که با سوختن سرنشینان همراه شد، ٣ نفر کشته شدند.

چهارم تیر ماه نیز در پی تصادف شدید یک دستگاه سواری با تریلی در محور ارومیه به سلماس در گردنه قوشچی تمامی ٥ سرنشین خودروی سواری در آتش سوختند.

کد خبر 2758141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha