خرید دستگاه پرتو درمانی ویژه بیماران سرطانی جایگزین حبس شد

سرویس آذربایجان غربی- رییس کل دادگستری آذربایجان غربی از صدور ۲ حکم مجازات جایگزین حبس در شعبه ۲ کیفری ارومیه خبر داد و گفت: محکومان به کمک هزینه خرید دستگاه پرتو درمانی ویژه بیماران سرطانی و خرید کتاب برای اهدا به کتابخانه‌های ارومیه محکوم شدند.

به گزارش کردپرس، ناصر عتباتی اظهار کرد: در یکی از این احکام شعبه ۱۱۲ کیفری ۲ ارومیه با احراز شرایط قانونی متهم پرونده را به جای یکسال حبس با لحاظ نیازهای موجود و کمک به ارتقای سطح فرهنگی جامعه به خرید کتاب جهت اهدا به کتابخانه مرکزی و یا سایر کتابخانه‌های شهر ارومیه به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال تحت نظارت معاون دادستان عمومی و انقلاب در امور اجرای احکام محکوم کرد.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی ادامه داد: در حکم جایگزین حبس دیگری، شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری ۲ ارومیه محکوم پرونده را به لحاظ جنبه عمومی جرم به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه خرید دستگاه پرتو درمانی جهت انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان امید ارومیه محکوم کرد.

او از بینش و درک قضات استان از نیازمندی‌هایی جامعه و بهره گیری از ظرفیت قانونی هم برای اصلاح بزهکاران جرایم خرد و هم فرهنگسازی اقدامات نیکوکارانه و کمک به رفع کمبودهای موجود ابراز خرسندی کرد و این اقدام را مایه مباهات دستگاه قضایی دانست.

کد خبر 2757920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha