کم کاری مدیران وزیر کشور را به کردستان کشاند

سرویس کردستان_ وزیر کشور عصر امروز ( سه شنبه ۵ بهمن) در سفری غیر منتظره وارد فرودگاه سنندج شد تا به بررسی مشکلات پیش آمده در پی بارش های اخیر برف در کردستان بپردازد.

به گزارش کرد پرس، اگر چه بر اساس رویه معمول و مرسوم وزیر کشور در بدو ورود به سنندج از مدیران تشکر و قدردانی کرد اما همانطور که در کلام خود وزیر هم به صورت تلویحی مورد اشاره قرار گرفت می توان یکی از دلایل این سفر را برخی کم کاری های مدیران بشمار آورد.
در مدیریت بارش های زود گذر در هفته گذشته، ضعف عملکردی در مدیریت موجب بغرنج شدن اوضاع شده بود به طوری که برای ساعت ها تردد در کریدور ترانزیتی مهم شمال_ جنوب یا متوقف شده یا با کندی و ترافیک بسیار سنگین همراه بود.
در اکثر شهرستانها از جمله سنندج مریوان و سقز و بانه نیز مدیریت این بارش به نوعی دچار بحران شد و کمبودای جدی مردم را آزار داد تا جایی که در سنندج و مریوان با کمک نیروهای نظامی اعم از ارتش و سپاه مشکلات برطرف شد.
حال به نظر می رسد سوای تعارفات معمول وزیر کشور با مشاهده مشکلات لازم دانسته در یک سفر غیر منتظره برای بررسی این مشکلات به همراه تیم همراه راهی کردستان شود و همانطور که خود وزیر گفته در صورت محرز شدن کم کاری با مدیران خاطی نیز برخورد شود. البته در کنار ضعف مدیریت بارش های اخیر به احتمال زیاد مشکلات دیگر استان هم بررسی خواهد شد

کد خبر 26145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha