مرزداران غیور بخش باینگان را تنها نگذاریم / فرهاد صالحی

سرویس کرمانشاه _ بیش از ۷ روستای بخش مرزی باینگان بعد از چندین روز هنوز در یک شرایط سخت و محصور در برف هستند . فرهاد صالحی روزنامه نگار و سردبیر سایت سلام پاوه طی مطلبی بر ضرورت امدادرسانی فوری به این روستاها تاکید کرده است.

خبرگزاری کردپرس _ با بارش های سنگین برف که از اوایل هفته آغاز شد بسیاری از راه های روستایی و محور های مواصلاتی شهرستان پاوه مسدود شد. تلاشهای بسیاری از سوی ستاد بحران شهرستان انجام شد و راه‌های روستایی و محور های مواصلاتی در شهرستان باز شد اما در بخش های مرزی باینگان شاهد بازگشایی این راه‌ها و دسترسی مردم به شهر باینگان و ... نبودیم.

حال از بامداد امشب بار دیگر شاهد بارش برف سنگین هستیم ولی هنوز مردمان مرزدار و با غیرت روستاهای لشکرگاه، مرخیل، دگاسیاو مناطق عشایری گوری گور، انجیرک، سیمان، بورول، و سایر مناطق در حوزه گرمسیر منطقه امامی گرفتار در برف هستند و نه تنها برق و آب راه دسترسی ندارند بلکه حتی هیچ راه ارتباطی از جمله تلفن و اینترنت و خطوط موبایل هم ندارند و عملا هیچ تماسی با دنیای خارج از خود ندارند.

بشدت مردم محروم این مناطق نیازمند غذای گرم ، و جیره های غذایی و آب معدنی و ... می باشند. راه دسترسی مناطق مذکور سریعا باید باز شود.

ورود امام جمعه محترم حاج ماموستا قادری، تلاش فرماندار و بخشدار باینگان و پیگیری های لازم قابل تقدیر است. از فرماندهی همیشه در صحنه قرارگاه شهید کاظمی سردار آسیابانی عزیز که هیچ گاه مردمان این خطه را تنها نگذاشته اند عاجزانه درخواست ورود و اقدام فوری به کمک برای این مردم مرزدار را دارم.

اما ستاد بحران استان سریعا بدون فوت وقت لازم و ضروری است به سمت پاوه گسیل شوند و خدایی نکرده تا شاهد اتفاق وحشتناکی نبوده ایم به این مردم غیور و همیشه در صحنه کمک کنند.

به عنوان عضو کوچکی از جامعه رسانه ای استان از تمامی خبرگزاری ها ، رسانه ها ، فعالان مجازی ملتمسانه خواهش میکنم با انتشار این متن صدای این مردم محروم را به گوش مسئولان استانی و کشوری برسانند .

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه

کد خبر 25809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha