اعتماد مردم با خدمت صادقانه حاصل می شود

سرویس کرمانشاه - استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پلیس در خط مقدم مقابله با ناهنجاری های اجتماعی قرار دارد، گفت: تقویت مجموعه انتظامی باعث ارتقاء امنیت جامعه و متعاقب آن رشد، توسعه و پیشرفت کشور می شود.

به گزارش کردپرس "بهمن امیری مقدم" در دیدار با فرمانده و مدیران انتظامی استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: امنیت یک مقوله جمعی و فرابخشی است که همه دستگاه ها و سازمان ها در آن مسئولیت و وظیفه دارند.

وی با بیان اینکه پلیس تنها متولی امنیت آفرینی در جامعه نیست، تصریح کرد: همه سازمان و ادارات نیز هر کدام بنا به موقعیت و شرایطی که دارند در این راستا مسئول و موظف به مشارکت در امنیت آفرینی و اقدامات پیشگیرانه هستند.

امیری مقدم یادآوری کرد: با این وجود نقش نیروی انتظامی در امنیت بخشی و امنیت آفرینی در جامعه غیرقابل کتمان بوده و می توان پلیس را در خط مقدم مقابله با مجرمان و ناامن کنندگان جامعه دانست که شبانه روز برای امنیت کشور و آسایش شهروندان تلاش می کنند.

استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به عملکرد خوب نیروی انتظامی در مواجهه با بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی، گفت: این عملکرد خوب در استان کرمانشاه نیز وجود داشته است و شاهد بوده ایم در ارزیابی های انجام شده کرمانشاه در بسیاری از شاخص های مقابله ای جایگاه خوبی داشته است.

وی گفت: در همین راستا و با کمک مجموعه انتظامی استان به فرماندهی سردار جاویدان تلاش می کنیم اقدامات مقابله ای با برخی جرائم نظیر سرقت، قاچاق اسلحه، مواد مخدر و ... تشدید شده و عرصه برای مجرمان بیش از پیش تنگ تر شود.

امیری مقدم همچنین ساماندهی مرزها و بازارچه های مرزی، ایجاد اشتغال و کنترل آسیب های اجتماعی را از دیگر مواردی عنوان کرد که به صورت جدی دنبال می شود.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه استان ما از ظرفیت های بسیاری برخوردار است، گفت: اگر همه دست به دست هم دهیم و برای شکوفا کردن آن تلاش کنیم می توانیم چهره بهتری از کرمانشاه را ترسیم کنیم.

وی گفت: مردم کرمانشاه شایسته بهترین خدمات هستند و همه مسئولان در هر جایگاه و مقامی که هستند باید تلاش کنند تا به مطالبات به حق مردم پاسخ دهند که این پاسخگویی را از مجموعه استانداری آغاز خواهیم کرد.

امیری مقدم در پایان با تاکید بر اینکه باید اعتماد مردم را جلب کنیم، گفت: اعتماد مردم نیز با کار و خدمات صادقانه به دست می آید، از این رو باید فراخور مسئولیت خود تلاش کنیم تا اعتماد شهروندان به عنوان بزرگترین پشتوانه و سرمایه نظام جلب شود.

کد خبر 25286

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha