دلسوزان متعهد به توسعه ایلام حول محور وحدت پای کار بیایند / دنبال حاشیه نیستم

سرویس ایلام - استاندار ایلام امروز جمعه در نشست هم‌اندیشی با اعضای مرکزی شورای وحدت نیروهای انقلاب استان ایلام از همه دلسوزان متعهد به توسعه ایلام خواست حول محور وحدت پای کار بیایند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حسن بهرام نیا عنوان کرد: امروز همه دلسوزان و افراد موثر باید حول محور وحدت پای کار آمده و برای حل چالش‌های استان و بالفعل شدن تمام ظرفیت‌های بالقوه ایلام در راستای تکمیل زنجیره ارزش، برنامه و نسخه راه حل بدهند.

او مهم‌ترین وظیفه احزاب و تشکل ها را کادرسازی نیروهای کارآمد و متعهد برای ساختن آینده ایلام دانست و گفت: باید نیروهای جوان را پرورش دهیم و با پای کار آوردن این جوانان پر انرژی آنان را برای گرفتن مسئولیت های حساس آماده و پخته کنیم.

او به سوابق خود در وزارت نفت و کشور اشاره کرد و گفت: برای کار کردن به ایلام آمده‌ام و دنبال حاشیه نیستم و در بحث مدیریتها با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در همه ایلات و قبایل و شهرستان های استان وجود دارد، به دور از هر گونه تمامیت خواهی، معتقد به توجه به تخصص و رعایت عدالت در توزیع مدیریتها هستم.

استاندار ایلام با اشاره به برنامه دولت در استفاده از نیروهای جوان، نخبه، انقلابی و با روحیه جهادی گفت: ما نیز در استان با تأسی از سیاست های رئیس جمهور محترم در تعیین مدیران و مسئولین عمل خواهیم کرد و با استفاده از نیروهای مومن انقلابی با روحیه جهادی سعی در تغییر وضع موجود خواهیم داشت.

به گزارش کردپرس، در نشست هم‌اندیشی شورای وحدت نیروهای انقلاب استان ایلام جمعی از اعضای این شورا در چهار محور اقتصادی، سیاسی، مدیریتی و دینی و مذهبی به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

کد خبر 23503

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha