ابقای بازوند بهتر از انتصاب یک گزینه ضعیف است / عبداله مرادی

سرویس کرمانشاه _ گردش اسامی ناشناخته و فاقد کارنامه اجرایی مشخص و قابل اعتنا به عنوان نامزد تصدی صدارت استانداری کرمانشاه در فضای مجازی ، با واکنش های منفی متعددی روبرو شده است. عبداله مرادی مدیر گروه رسانه ای میلکان در قالب یک یادداشت به انتقاد از این وضعیت پرداخته و به طرح ضرورت ابقای استاندار فعلی در این شرایط پرداخته است.

خبرگزاری کردپرس _ ماراتن تغییر استاندار در کرمانشاه به مرحله بسیار عجیبی رسیده است. از آن اسامی نام آشنا و صاحب کارنامه روزهای اول، حال به طرح اسامی گمنامی رسیده‌‌ایم که نه تنها رد و نشان قابل استنادی از کارنامه آن ها در رسانه های رسمی موجود نیست بلکه با پرس و جو هم نمی توان به یک بیلان از سوابق آن ها دست یافت.

این اسامی گمنامی که مطرح می شوند، هندوانه های دربسته ای هستند که اغلب افراد از ویژگی ها و توانمندی های آن ها بی خبر هستند و در این شرایط کمتر ناظر مستقلی پیدا می شود که تضمینی بابت کارآمدی و توانمندی آن ها ارایه دهد.

شاید عقل حکم کند این افراد ابتدا در یک پست مدیرکلی آزمایش شوند و بعد از اثبات توانمندی ها در جایگاه مهمی مانند مدیریت ارشد استان به کار گرفته شوند. و افسوس برای چهره های قابل اعتناو صاحب کارنامه ای که با وجود اصرارها، از حضور در این ماراتن هراس انگیز امتناع کردند و یا مدیران دارای کارنامه و جایگاهی که با سوداهای مختلف کنار زده شدند.

بی تعارف بگوییم؛ تجربه این سال ها ثابت کرده است اداره استان مهم و استراتژیکی مانند کرمانشاه با آن همه گرفتاری ها و مشکلات اقتصادی، اجتماعی و ... در توان هر کسی نیست. اگر دولت می تواند بر سر انتخاب یک استاندار قوی، توانمند و صاحب کارنامه مشخص، با نمایندگان و گروه های حامی دولت به اجماع برسد، در انتصاب این فرد لحظه ای درنگ نکند، و الا عقل حکم می کند در این شرایط آقای بازوند را در سمت خود ابقاء کند. زیرا کرمانشاه توان و فرصتی برای حضور توریستی استانداران ناتوان و ناکارآمد ندارد.

کد خبر 22080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha