نصب 17 دوربین ثبت سرعت در سطح شهر کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی و ثبت تخلفات رانندگی، 17 دوربین ثبت سرعت و تخلفات در سطح شهر کرمانشاه نصب می شود.

به گزارش کردپرس؛ امیر رحیمی اظهار داشت: مسئله رفع ترافیک و کاهش تصادفات شهری برای مجموعه مدیریت شهرداری کرمانشاه یک امری مهم و ضروری است که رفع این مشکلات در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: در راستای کاهش بار ترافیکی و همچنین ثبت تخلفات رانندگانی که با اقدامات خطرناک خود باعث برهم خوردن آرامش شهروندان می شوند، نصب دوربین های ثبت تخلف را در اولویت قرار داده ایم.

سرپرست شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون 9 دوربین ثبت سرعت و تخلفات در سطح شهر نصب است تصریح کرد: 17 دوربین پلاک خوان جهت ثبت تخلفات بزودی در سطح شهر، کمربندی غربی و بزرگراه امام خمینی (ره) نصب خواهد شد.

رحیمی ادامه داد: ویژگی های این دوربین ها، خواندن پلاک خودرو، ثبت سرعت و همچنین محاسبه فاصله زمانی بین دو دوربین است و اگر خودرویی زودتر از مدت زمان تعیین شده به دوربین بعدی برسد، پلاک آن ثبت تخلف خواهد شد.

وی درخصوص نحوه قرارداد این پروژه گفت: این دوربین ها با همکاری بخش خصوصی و بصورت قرارداد بی او تی نصب خواهد شد.

سرپرست شهرداری کرمانشاه در پایان تاکید کرد: شهرداری کرمانشاه جهت کاهش بار ترافیکی نیز برنامه های را در دستور کار دارد که پس از بررسی های کارشناسی و اقدامات فنی لازم، به مرحله اجرا خواهد رسید.

کد خبر 21545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha