مدیریت کلانشهر گره‌خورده در انتصاب پاستور / عبداله مرادی

سرویس کرمانشاه _ کلانشهر کرمانشاه همچنان بدون شهردار اداره می شود و این موضوع تبدیل به دغدغه ای جدی برای شهروندان شده است. عبداله مرادی مدیر گروه رسانه ای میلکان در قالب یادداشتی به آسیب های تداوم این وضعیت پرداخته است.

سرویس کرمانشاه _ شورای شهر کرمانشاه پس از پشت سر گذاشتن چالش انتخاب هیئت رئیسه، کمیسیونهای داخلی و خارجی این بار در تکاپوی انتخاب فردی برای تصدی پست شهرداری کرمانشاه افتاده است. شورای شهر کرمانشاه طوری اقدام به گرفتن برنامه و رزومه از افراد مختلف کرده است که انگار تا به حال هیچ اقدامی برای انتخاب شهردار نداشته‌اند.در لیست اعلام شده، از مدیران بازنشسته، مدیران دُوَل گذشته گرفته تا مدیران برگشتی از سیستم متلاشی شده شهرداری تهران قرار دارند.

هر روز خبر ارائه برنامه توسط چند تن از این افراد در صحن شورا مطرح می‌شود. به این فکر می کنم که شورائیان برای اتلاف وقت نیاز به این کارها دارند اما مدیران با سابقه و کارکشته چرا به این کارزار ورود می‌کنند؟مثلی است که می گوید «شووان زرنگ دو قه‌نر وه یه‌که‌و گرید» یعنی چوپانی که احساس زرنگی می کند برای کندن کنگر که می رود روی یک کنگر می ایستد و با کنگرکن، کنگر دیگری را نشان می دهد که آن یکی هم مال من است. این حکایت برخی گزینه‌های اصلی شهرداری کرمانشاه شده است.

با توجه و تأخیر در انتخاب استاندار کرمانشاه توسط دولت سیزدهم و طرح گزینه‌های مختلفی از طیف‌های مختلف این حدس محتمل است که گزینه‌های اصلی تصدی شهرداری حضور یا عدم حضور قطعی شان را منوط به انتخاب استاندار کرده‌اند. این افراد می خواهند بمانند تا ببینند اگر بتوانند در سیستم جدید استانداری جایی برای خود باز کنند که فبها. اگر هم نشد بیایند و تصدی پست شهرداری را در اختیار بگیرند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم کرمانشاه جزو آخرین استان‌هایی که قرار است چهارشنبه استانداران آنها انتخاب شود، خواهد بود یا به عنوان یک گزینه استثناء اختلافات درون استان همچنان گریبانگیر آن خواهد بود و کارها همچنان در بلاتکلیفی خواهد ماند.

کد خبر 20932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha