مهر ماه پر حادثه در آذربایجان غربی ١٨١ مصدوم داشت

سرویس آذربایجان غربی- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی از امدادرسانی به ۷۶ حادثه در مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت: در یک ماه گذشته در این حوادث ۱۸۱ نفر مصدوم شده بودند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، امیر جعفرزاده با اعلام این خبر گفت: تیم های عملیاتی به ۵۸ فقره حوادث جاده ای، ١۵ فقره حوادث خدمات حضوری، یک فقره حادثه کوهستان و یک فقره حادثه دریایی- ساحلی امدادرسانی کرده اند.

او با بیان اینکه نجاتگران استان در این مدت به ۲۱۷ نفر حادثه دیده امدادرسانی کرده اند، ادامه داد: در این حوادث ۱۸۱ نفر مصدوم شده بودند.

امیر جعفرزاده با اشاره به اینکه در این حوادث ۵۰ نفر از مصدومین توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی به مراکز درمانی منتقل شدند، ادامه داد: ۱۲ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی از خدمات‌ کمک‌های اوليه بهره مند شدند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: ۳۰۴نفر/روز نیروی عملیاتی در قالب ۷۵ تیم عملیاتی و با بکارگیری ۶٩ دستگاه/روز خودروی امدادی به یاری هموطنان حادثه دیده شتافتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان در پایان گفت: هموطنان عزیز می توانند در صورت بروز حادثه با شماره اضطراری 112 ندای امداد تماس بگیرند.

کد خبر 20198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha