دستگیری سرشاخه اخلال در نظام اقتصادی آذربایجان غربی

سرویس آذربایجان غربی- رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: سرشاخه اخلال در نظام اقتصادی این استان با ۶۹ میلیارد ریال تخلف ارزی، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش کردپرس، سرهنگ بابک فرشباف در جمع خبرنگاران افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی انتظامی این استان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی سرشاخه و عنصر اصلی اخلال در نظام اقتصادی با پوشش ورود کولر گازی به کشور شدند.

او اضافه کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی ماموران امنیت اقتصادی مشخص شد که متهم در پوشش شرکت وارداتی با اقدامات متقلبانه و شیوه و شگردهای خاص در حوزه بازاریابی عرضه و تقاضا اقدام به دریافت ارز جهت واردات کالا کرده است.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: اتهام این فرد، عدم اجرای تعهدات ارزی مربوط به تولیدکنندگان و واردکنندگان و اخلال در نظام اقتصادی ارزی بانکی بوده است.

سرهنگ فرشباف اظهار کرد: متهم اصلی این پرونده که مدیرعامل این شرکت بود، توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی دستگیر شد.

او گفت: کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت میزان تخلفات ارزی صورت گرفته را ۶۹ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

کد خبر 19796

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha