واکسیناسیون دانش آموزان مهابادی در ٨ پایگاه آغاز شد

سرویس آذربايجان غربي- مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: هشت پایگاه ویژه واکسیناسیون کرونای دانش آموزان در این شهرستان راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، کریم سلیمانی با بیان اینکه تمام معلمان و دبیران آموزش و پرورش مهاباد واکسن کرونا را دریافت کرده اند، افزود: سیاست وزارت آموزش و پرورش در راستای بازگشایی تمام مدارس و حضور فیزیکی دانش آموزان در مدرسه است که در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

سلیمانی اضافه کرد: مدیریت آموزش و پرورش مهاباد آمادگی لازم را برای بازگشایی مدارس به صورت حضوری دارد و همه امکانات بهداشتی مورد نیاز برای تحصیل حضوری در واحدهای آموزشی تدارک دیده شده است.

او ادامه داد: بر اساس اطلاع وزارت بهداشت، تمامی دانش آموزان متولد یکم مهر ۱۳۸۱ تا یکم مهر۱۳۸۳ می‌توانند با مراجعه به سامانه واکسیناسیون و ثبت نام در سامانه https://vaccine.salamat.gov.ir/login نسبت به واکسن خود اقدام کنند.

مدیر آموزش و پرورش مهاباد گفت: دانش آموزان پسر ضمن ثبت نام برای تزریق واکسن خود می توانند به یکی از مدارس "محمدتقی جعفری"، "حاج عبدالله رستم زاده"، "امام خمینی (ره)" و "امیر کبیر" و دانش آموزان دختر هم به مدارس "رازی"، "شرف"، "فاطمیه" و "برادران قادری" مراجعه کنند.

او با اشاره به اینکه از شنبه هفته آینده تمام مدارس روستایی چند پایه مهاباد به صورت حضوری بازگشایی خواهد شد، گفت: برای مدارس مقاطع تحصیلی مختلف در سطح شهر نیز تا پایان آبان ماه به‌ صورت غیرحضوری و از طریق شبکه شاد خواهد بود و برای ماه های آینده نیز اطلاع رسانی در زمینه حضوری یا غیرحضوری بودن مدارس ابلاغ خواهد شد.

کد خبر 17631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha