١٠ واحد مرغداری متخلف در نقده نقره داغ شدند

سرویس آذربایجان غربی- رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان نقده گفت: در راستای نظارت شبانه روزی بازرسان این اداره بر نحوه عملکرد و توزیع مرغ برای کشتارگاه های شهرستان مطابق مصوبات ستاد تنظیم بازار از سوی مرغداری های این شهرستان با 10 واحد مرغداری مطابق قانون برخورد شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، محمد قلندری در این باره گفت: 10 واحد مرغداری مذکور از عرضه بیش از 58 تن مرغ به کشتارگاه ها جهت تأمین گوشت مرغ مورد نیاز بازار خودداری کرده بودند.

او ادامه داد: در همین راستا 10 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش بیش از 11 میلیارد ریال برای این واحدها تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

قلندری اضافه کرد: طی 5 ماهه نخست سال جاری یک هزار و 749 مورد بازرسی از واحد های صنفی، غیر صنفی، تولیدی، خدماتی و توزیعی این شهرستان به عمل آمده است که 69 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش بیش از 24 میلیارد و 783 میلیون ریال تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

رییس صمت نقده بیان کرد: در بازه زمانی یاد شده 3 فقره پرونده احتکار روغن و برنج به ارزش بیش از 329 میلیون ریال و 6 فقره پرونده مرغ زنده به ارزش بیش از 6 میلیارد ریال و یک فقره پرونده احتکار سیمان به ارزش بیش از 16 میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

قلندری گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه امسال 262 فقره پروانه کسب برای راه اندازی واحدهای صنفی جدید در شهرستان نقده صادر شده است و در حال حاضر 5 هزار و 232 واحد صنفی در این شهرستان با اشتغالزایی مستقیم برای 13 هزار نفر در حال فعالیت می باشند.

او در پایان درخواست کرد؛ همشهریان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی و غیر صنفی را از طریق سامانه شبانه روزی 124 و یا بصورت مراجعه حضوری با ما در میان بگذارند تا در اولین فرصت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

کد خبر 16746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha