انتخابات نظام پزشکی در آذربایجان غربی آغاز شد

سرویس آذربایجان غربی- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری انتخابات نظام پزشکی گفت: انتخابات هئیت مدیره های سازمان نظام پزشکی در استان آذربایجان غربی امروز جمعه ٢٥ تیرماه از ساعت ٨ صبح شروع و به مدت ١٢ ساعت برگزار خواهد شد.

به گزارش کردپرس، دکتر ابراهیم حسنی به وب دا افزود: انتخابات بنا بود در ٩ حوزه برگزار شود که به علت به حد نصاب نرسیدن کاندیداهای شرکت کننده در بعضی رشته ها در ٢ حوزه بوکان و شاهیندژ ، به میاندوره موکول شد.

دکتر حسنی اضافه کرد: هفت حوزه انتخابات سازمان نظام پزشکی شامل ارومیه ، سلماس، خوی (خوی و چایپاره ) ، ماکو (ماکو ، شوط ، پلدشت و چالدران ) ، نقده (اشنویه ، پیرانشهر و نقده ) ، مهاباد (مهاباد و سردشت ) و میاندوآب است/

او بیان کرد: در ارومیه کاندیداهایی که تا به امروز در گردونه رقابت مانده اند ٥٠ نفر هستند که ٣٣ نفر در گروه پزشکان ، ٣ نفر در گروه دندانپزشکان ، ٥ نفر در گروه داروسازان ، ٤ نفر در گروه علوم آزمایشگاهی، ٢ نفر در گروه رشته های پروانه دار ، ٣ه نفر در گروه مامایی داریم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی گفت: از ٥٣ کاندیدای اولیه با انصراف سه نفر دندانپزشک در گروه دندانپزشکی ، تعداد کاندیداها به ٥٠ نفر رسید.

او افزود: انتخابات روز جمعه از ساعت ٨ صبح به صورت حضوری شروع و طبق توافق با هئیت نظارت، دوازده ساعت طول خواهد کشید و در صورت لزوم با موافقت هیئت نظارت دو ساعت به زمان انتخابات افزوده خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن دعوت از همه افراد واجد شرایط حضور در انتخابات اضافه کرد عزیزان با در دست داشتن کارت نظام پزشکی و کارت ملی در این انتخابات که انتخابات صنفی بوده شرکت نمایند.

کد خبر 13509

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha