کنکوری ها از امروز کارت ورود به جلسه شان را دریافت کنند

سرویس کردستان- مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: کارت ورود به آزمون سراسری (کنکور) 98 همزمان با سراسر کشور از امروز ۹ تیر در کردستان نیز آغاز شده و از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

به گزارش کرد پرس رشید قربانی گفت: کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ مروز یکشنبه ۹ تیر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل دریافت است.

وی افزود: داوطلبان هنگام مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و تهیه پرینت از کارت، ضمن مشاهده سوابق تحصیلی خود، نسبت به تأیید آن نیز اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان اضافه کرد: آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال ۹۸، روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیر همزمان با سراسر کشور در حوزه‌های اصلی و فرعی استان کردستان برگزار می‌شود.

وی گفت: براساس زمان بندی‌های انجام شده آزمون گروه علوم ریاضی و فنی وعلوم انسانی صبح پنجشنبه، گروه هنر بعدازظهر پنجشنبه، علوم تجربی و زبان‌های خارجی نیز به ترتیب صبح و عصر جمعه برگزار می‌شود.

در کنکور سراسری ۹۸ حدود ۲۴ هزار داوطلب کردستانی در پنج گروه آزمایشی با هم به رقابت می‌پردازند که قریب به ۱۷ هزار نفر از این تعداد داوطلب رشته تجربی، حدود ۲ هزار رشته ریاضی و حدود پنج هزار داوطلب رشته انسانی است.

کد خبر 123092

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha