رسانه در افزایش مشارکت مردم درانتخابات سهم بسزایی دارد

سرویس کردستان - نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: رسانه‌ها در فرصت زمانی باقی مانده تا انتخابات می‌توانند در ایجاد زمینه مشارکت مردم با رویکرد آگاهی بخشی در پای صندوق‌های رای نقش آفرینی کنند.

به گزارش کُرد پرس، حجت الاسلام علی جعفرنژاد در نشست هم اندیشی رسانه و انتخابات که به همت سازمان بسیج رسانه و با حضور خبرنگاران و مدیران کل ارشاد و صداوسیمای استان برگزار شد، اظهار کرد: ما امروز با یک جنگ شناختی رو به رو هستیم و دشمن از آن به عنوان یکی از زیرشاخه‌های عملیات روانی برای در هم شکستن روحیه و اراده کشور ما استفاده می‌کنند.

وی افزود: رسانه یک رسالت اصلی است تا شبهات جنگ شناختی در فضای مجازی را به صورت درست در فضای حقیقی نشان دهد.

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به انتخابات ظاهری در بسیاری از کشور‌ها، ادامه داد: در بسیاری از کشور‌های دیکتاتوری انتخابات به صورت صوری برگزار می شود و مردم هیچ گونه دخل و تصرفی در انتخاب ندارند این در حالی است که کشور ما در مقابل با این کشور‌ها نهادی مردمی است که سرنوشت آن توسط خود مردم رقم می خورد.

حجت الاسلام جعفرنژاد یادآور شد: اراده نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه اراده حاکم است و از آن به عنوان یک الگو مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: رسانه‌ها در فرصت زمانی باقی مانده تا انتخابات می‌توانند در ایجاد زمینه مشارکت مردم با رویکرد آگاهی بخشی در پای صندوق‌های رای نقش آفرینی کنند، زیرا رسانه در افزایش مشارکت درانتخابات سهم بالایی دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون مردم همیشه در تمامی مقاطع پشت انقلاب و نظام بودند و در هر صحنه‌ای از نظام و انقلاب خود پشتیبانی کردند.

حجت الاسلام جعفرنژاد با اشاره به اهمیت نیروی انسانی و تاثیرگذاری بالای آن در سطح جامعه، اظهار کرد: مردم با حضور خود در انتخابات می‌توانند باعث شکست توطئه‌های دشمنان، متجاوزان و کسانی که چشم طمع به انقلاب اسلامی دوخته اند، شوند و توطئه‌های آن‌ها را نیز خنثی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بدون شک انتخابات بر همه شئون زندگی مردم اثرگذار است، افزود: اگر می‌خواهیم ایران در عرصه جهانی قوی و مقتدر باشد باید از نظام سیاسی کشور پشتیبانی کنیم که انتخابات هم زمینه‌ساز نوسازی کشور است.

کد خبر 10835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha