۲۰ هزار نفر در مهران  واجد شرایط رأی دادن هستند

سرویس ایلام - فرماندار مهران ضمن تاکید بر اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات، به خبرنگاران اعلام کرد: ۲۰ هزار مهرانی واجد شرایط رأی دادن هستند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، اسد قاسمی اظهار داشت: امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا یکی از موضوعات مهم در برگزاری انتخابات، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از شیوع این بیماری است که برای این امر نیز در شعب اخذ رای برنامه ریزی لازم صورت گرفته است

فرماندار مهران یادآور شد: ۳۳ شعبه اخذ رای ثابت و سیار برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا توسط هیات اجرایی در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به وضعیت ثبت نام کاندیدا‌های شورا‌های اسلامی شهر و روستا در این شهرستان گفت: در مجموع تعداد ۳۷ نفر برای شورای شهر و روستا در این شهرستان مرزی نام نویسی کردند که از این تعداد ۲۵ در شهر مهران و ۱۲ نفر نیز شهر صالح آباد است.

قاسمی تاکید کرد: ۹۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی در بخش‌های مختلف برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا را در این شهرستان بر عهده دارند.

قاسمی افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و فراهم نمودن زمینه حضور گسترده در انتخابات پیش رو باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد ضمن اینکه تصمیم گیری‌ها، اقدامات و حتی رفتار عوامل برگزار کننده باید به نحوی باشد که منجر به حضور حداکثری شود.

کد خبر 10205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha