۷۰ درصد مصوبات حقوق عامه در دادستانی ایلام اجرایی شده است / حرکت رسانه‌ها در راستای منافع ملی

سرویس ایلام - دادستان ایلام در نشست با تعدادی از اهالی رسانه استان ایلام، با درخواست اینکه رسانه‌های ایلام در پیگیری حقوق عامه به دادستانی کمک کنند، گفت: ۷۰ درصد مصوبات حقوق عامه در دادستانی ایلام اجرایی شده است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، افشار خسروی زاد با اشاره به اینکه حقوق عامه یکی از مهم ترین اولویت‌های دادستانی ایلام است، افزود: خبرنگاران و رسانه در این زمینه با دادستانی همکاری کنند، رسانه‌ها می‌توانند با طرح مسائل و مشکلات مردم، دادستانی را در احقاق حقوق مردم یاری برسانند.

او گفت: رسانه‌ها یکی از مهم ترین بخش‌ها برای احقاق حقوق مردم است و دادستانی از ظرفیت‌های رسانه‌ها برای حل مسائل و مشکلات مردم استفاده خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه هر هفته مسائل و مشکلات مردم در دادستانی رصد و پیگیری می‌شود، تصریح کرد: تا کنون ۷۰ درصد مصوبات حقوق عامه در دادستانی ایلام در مورد مسائل مختلف از جمله رفع موانع تولید، اشتغال و… اجرایی شده است.

دادستان ایلام افزود: هدف از اطلاع رسانی مصوبات حقوق عامه رضایت مندی، امیدواری دادن به مردم و آگاه سازی است و مردم بدانند حتماً دادستانی مسائل و مشکلات آنها را رصد و پیگیری می‌کند.

خسروی زاد ضمن تاکید بر نقش رسانه ها در انتخابات پیش رو برای مشارکت حداکثری، خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران طی ۴۳ سال گذشته بیش از ۴۰ انتخابات برگزار کرده که نشان از اهمیت حضور مردم در انتخابات دارد، رسانه‌ها برای مشارکت حداکثری در این دوره نیز سنگ تمام بگذارند.

وی تصریح کرد: تشویش اذهان عمومی خط قرمز دادستانی است، رسانه‌های استان در راستای منافع ملی گام بردارند و هرگونه انعکاس اخباری که مخل نظم و امنیت جامعه است، خودداری کنند.

کد خبر 10204

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha