وریا غفوری بهترین بازیکن دیدار استقلال و الاهلی عربستان شد

سرویس کردستان – بامداد امروز دو تیم فوتبال استقلال ایران و الاهلی عربستان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان وریا غفوری، فوتبالیست سرشناس سنندجی بهترین بازیکن این دیدار شد.

به گزارش کُرد پرس، از سری رقابت های جام باشگاه های آسیا در مرحله گروهی بامداد امروز تیم های فوتبال استقلال ایران و الاهلی عربستان با یکدیگر رقابت کردند که تو دیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در این دیدار وریا غفوری بازیکن سنندجی تیم فوتبال استقلال ایران از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بهترین بازیکن مصاف استقلال ایران و الاهلی عربستان انتخاب شد.

وریا غفوری کاپیتان استقلال در نشست خبری پس از مصاف تیمش برابر الاهلی گفت: بازی سختی بود و دلیل آن هم خستگی مفرط بازیکنان ما بود. همچنین در این گرمای هوا بازی کردن خیلی سخت است.

وی اظهار کرد: ما می‌دانستیم که الاهلی منسجم‌تر امروز بازی می‌کند و آماده این بازی بودیم. در کل هدف ما صعود است و با تمام وجود تمرکز می‌کنیم و آماده بازی بعدی می‌شویم.

وریا غفوری به شانس صعود استقلال از گروه خود اشاره کرد و افزود: ما امروز همه تلاش خود را کردیم. ما می‌دانستیم الاهلی نسبت به بازی اول خیلی مصمم‌تر و جدی‌تر بازی می‌کند. ولی با توجه به شرایط جدول، مساوی هم برای ما خوب بود. ما می‌خواستیم نبازیم و همه تلاش خود را برای بردن هم کردیم. مساوی نتیجه بدی نبود.

کد خبر 8789

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha