تعدادی از تالارها و سالن های پذیرایی  پیرانشهر پلمب شدند

سرویس آذربایجان غربی- فرماندار شهرستان پیرانشهر از پلمب تعدادی از تالارها و سالن های پذیرایی که به توصیه های ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا توجه نکرده بودند، خبر داد.

سید علی ترابی، فرماندار شهرستان پیرانشهر در حاشیه برگزاری چهل و چهارمین جلسه شهرستانی ستاد مدیریت و مبارزه با ویروس کرونا ضمن اشاره به وضعیت فعلی شهرستان از لحاظ شیوع بیماری کرونا به خبرنگار کردپرس گفت: در حال حاضر بیماران مبتلا به ویروس کرونا به ۲۷ نفر افزایش پیدا کرده است و وضعیت شهرستان از نظر رنگ بندی کرونا در شرایط قرمز بسر می برد.

وی با تأکید بر این نکته که باید همه باهم در جهت مبارزه با این بیماری تلاش کنیم و با روحیه قویتر تا ریشه کن کردن این بیماری با آن مبارزه کنیم، ادامه داد: در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا و همچنین قطع زنجیره این بیماری هیچ‌گونه مجوزی برای برگزاری هرگونه همایش، مراسمات و مسابقات ورزشی تا ادامه وضعیت موجود در پیرانشهر صادر نخواهد شد.

ترابی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: بر اساس ابلاغ بخشنامه ستاد ملی مبارزه با کرونا فعالیت کلیه مشاغل گروهای دو، سه و چهار در سراسر کشور بغیر از گروه اول تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند.

فرماندار پیرانشهر در بخش دیگری از سخنان خود از پلمب تعدادی از تالارها و سالن‌های پذیرایی متخلف در چند روز گدشته خبر داد و بیان کرد: این اماکن تا اطلاع ثانوی مجاز به برگزاری مراسمات نیستند و هیچ‌گونه مجوزی نیز در این خصوص صادر نخواهد شد.

مقام عالی شهرستان یادآور شد: با کسانیکه نسبت به فک پلمب اقدام نمایند، ضمن تشکیل پرونده تخلف در مراجع قضایی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

این مسئول پیرانشهری در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر از عملکرد نیرو های نظامی و انتظامی درخصوص کنترل مبادی ورود و خروج پیرانشهر افزود: از ورود خوردهای با پلاک غیر بومی به پیرانشهر همچنان جلوگیری به عمل خواهد آمد و تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ در کلیه مناطق شهری ممنوع است.

فرماندار پیرانشهر در خاتمه مواجه با پیک چهارم را نیازمند ایجاد حساسیت در بین شهروندان عنوان و بیان نمود: با توجه به شیوع بالای ویروس جهش یافته در پیک چهارم، بایستی همکاری، هماهنگی و هم صدایی همه جانبه بین اعضای ستاد کرونای شهرستان و همچنین شهروندان انجام گیرد.

کد خبر 7690

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha