۷۰ واحد گشت پلیس در محورهای مواصلاتی استان ایلام مستقر شد

سرویس ایلام - فرمانده انتظامی ایلام از اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌های استان با استقرار ۵۰ واحد گشت پلیس راه و ۲۰ واحد گشت تلفیقی با دیگر ارگان‌های خدمات‌رسان در محورهای مواصلاتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سردار دلاور القاصی‌مهر در رزمایش طرح نوروزی سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: این طرح با هدف ایجاد رفاه و آرامش برای شهروندان و مسافران نوروزی به مرحله اجراءگذاشته خواهد شد.

وی به شعار نوروزی پلیس راه با عنوان نشاط بهاری ،پرهیز از خطر ،آرمش در سفر اشاره کرد و افزود: پلیس در اجرای این طرح با رانندگان هنجارشکنی که بخواهند جان خود و دیگران را به خطر بیندازند به شدت برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی ایلام تصریح کرد: در اجرای این طرح خودروهای متخلف تا پایان تعطیلات نوروز در توقیف پلیس خواهند بود و اجازه ترخیص به آنان داده نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در بررسی‌های انجام شده اکثر تصادفات در ۳۰ کیلومتری نرسیده به شهرها رخ می دهد گفت: از رانندگان و اهالی ساکن در شهرها می خواهیم که در این خصوص با رعایت ملاحظات لازم از وقوع حوادث رانندگی پیشگیری کنند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس با اجرای این طرح بدنبال کاهش میزان تصادفات و تلفات انسانی در تعطیلات نوروز است، گفت: رضایتمندی مردم از پلیس هدفی است که به دنبال آن هستیم و در این راستا با قانون شکنان به شدت برخورد خواهیم کرد.

القاصی‌مهر گفت: طرح نوروزی پلیس از تاریخ ۲۴ اسفند تا پایان روز ۱۴ فروردین با بهره گیری از تمامی امکانات و نیروها و با همکاری سایر ارگان های خدمات رسان به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

کد خبر 44036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha