همکاری حداکثری، بسترساز رفاه و آبادانی برای هر دو کشور است

سرویس کرمانشاه _ استاندار کرمانشاه در دیدار سرکنسول عراق در استان گفت: یکی از اولویت‌های اصلی مدیریت ارشد استان، همکاری حداکثری با کشور عراق با رویکرد برادری به منظور رفاه بیشتر برای مردم است.

به گزارش کردپرس؛ محمدطیب صحرایی در دیدار با «جعفر ستار الخزعلی» سرکنسول عراق در استان کرمانشاه که در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد؛ عنوان کرد: مردم ایران و عراق از یک اقلیم، تاریخ، فرهنگ و یک دین مشترک برخوردار هستند و در دو کشور همسایه با برادری و صمیمت در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند‌.

وی افزود: این دیدارها منجر به تعامل بهتر و جدی‌تر میان دو کشور در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و سیاسی خواهد شد.

دکتر صحرایی تاکید کرد: یکی از اولویت‌های اصلی و دغدغه‌های جدی مدیریت ارشد استان گسترش همکاری‌های دو جانبه و تعامل حداکثری با کشور عراق با رویکرد برادری به منظور رفاه بیشتر همراه با خیر و برکت برای مردم است.

وی افزود: خوشبختانه هم اکنون زمینه های بسیار خوبی برای گسترش مناسبات وجود دارد و این ارتباطات باید تقویت شود.

در ادامه این نشست سرکنسول عراق در کرمانشاه بر علایق مشترک دینی و اعتقادی مردم دو کشور به ویژه عشق به امام حسین (ع) تاکید کرد و گفت: آماده هرگونه تسهیل گری در چهارچوب خدمات کنسولی به مردم کرمانشاه در حوزه های مختلف از جمله تردد زوار و زیارت عتبات عالیات هستیم.

کد خبر 42163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha