۵ پروژه ورزشی کرمانشاه در دهه فجر افتتاح می شود

سرویس کرمانشاه _ منوچهر حاتمی از افتتاح پنج پروژه ورزشی در شهرستان های استان کرمانشاه در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش کردپرس؛ سرپرست ورزش و جوانان استان گفت:۴ مورد از این پروژه ها زمین چمن مصنوعی استاندارد و مینی فوتبال است و یک مورد هم سالن اختصاصی ووشو است که با مشارکت بخش خصوصی در هرسین آماده افتتاح است.

وی افزود: زمین چمن مصنوعی استاندارد «شهرستان هرسین» به مساحت ۷ هزار متر مربع، از محل اعتبارات ملی و ابلاغی وزارت ورزش و جوانان با اعتبار ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، زمین چمن مصنوعی استاندارد «شهرستان دالاهو» به مساحت ۷ هزار متر مربع و ۶ میلیارد تومان اعتبار از محل استانی، ۲ زمین چمن مینی فوتبال در روستای «تخت حسین سلطان» و «روستای سرچغا» از توابع شهرستان دالاهو جمعا به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع و ۳ میلیارد تومان اعتبار استانی،پروژه های احداثی قابل افتتاح ورزش استان کرمانشاه در دهه فجر انقلاب اسلامی هستند.

حاتمی همچنین از آماده شدن یک باب «سالن اختصاصی ووشو در شهرستان هرسین» با مشارکت بخش خصوصی نیز خبر داد و گفت: این فضای ورزشی نیز به مناسبت دهه فجر مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

سرپرست ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به پیش بینی بیش از یک هزار برنامه فرهنگی، ورزشی، آموزشی در دهه فجر انقلاب اسلامی در ایام فجر چهل و چهارم در حوزه ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: اهم این برنامه ها بر مبنای مشارکت و نشاط اجتماعی و عمومی برنامه ریزی و در حال اجرا است.

وی همایش پیاده روی و ورزشی در شهرستان ها و محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه، برگزاری رویداد کشوری آموزش دیجیتال در هتل پارسیان، تجدید میثاق با شهدای والامقام، افتتاح پروژه های ورزشی،دیدار و تجلیل از قهرمانان، پیشکسوتان ورزش و مدال آوران، برگزاری مسابقات بومی و محلی و مسابقات ورزشی ویژه اقشار مختلف و دهها برنامه متنوع دیگر را از جمله برنامه های پیش بینی شده در این دهه ذکر کرد.

کد خبر 42014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha