عملیات آواربرداری در مناطق زلزله زده خوی آغاز شد

سرویس آذربایجان غربی- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی از آغاز عملیات آوار برداری در مناطق زلزله زده بخش فیرورق خوی از امروز سه شنبه خبر داد.

به گزارش کردپرس، یاسر رهبردین اظهار کرد: براساس آخرین ارزیابی ها این زمین لرزه ۵۰ روستای منطقه را تحت تاثیر قرار داده و در ۱۵ روستای بخش فیرورق و مرکزی و شهر فیرورق به واحد‌های مسکونی خسارت وارد ساخته است.

او با اشاره به بازدید های میدانی استاندار آذربایجان‌غربی از مناطق زلزله زده شهرستان خوی و صدور دستورات لازم برای تسریع در روند ارزیابی مناطق زلزله زده و آغاز آوار برداری در این مناطق افزود: با پایان عملیات امدادی و با تکمیل کار ارزیابی از امروز عملیات آوار برداری در شهر فیرورق و روستاهای خسارت دیده آغاز می شود.

معاون استاندار ادامه داد : از تجربه خوب و موفق بازسازی مناطق زلزله زده مهرماه شهرستان خوی در بازسازی مناطق زلزله زده اخیر استفاده می شود .

او در پایان با قدردانی از همراهی و همکاری مردم و بویژه گروه هاب جهادی در کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی گفت: گروه های جهادی در قالب ۳۰ گروه در مناطق زلزله زده علی الخصوص روستاهای خسارت دیده در تخلیه اساسیه منازل و گشایش معابر به روستائیان کمک می کنند.

کد خبر 41829

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha