کشف بیش از ۹ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۲ قاچاقچی در ایلام

سرویس ایلام - فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف بیش از ۹ کیلو گرم تریاک در یک عملیات مشترک با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و دستگیری ۲ قاچاقچی در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سردار دلاور القاصی مهر اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی به هویت معلوم در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر از استانهای جنوبی به غرب کشور فعالیت دارد پس از بررسی صحت، موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدراستان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و هماهنگی مقام قضائی و با شگردهای خاص پلیسی، محور های مواصلاتی استان را در رصد خود قرار داده و با تلاش بی وقفه موفق شدند خودرو متهم را در مبادی ورودی استان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: در بازرسی از خودرو توقیف شده ۹ کیلو و ۶۵۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک که بطور ماهرانه ای در خودرو جاساز شده کشف و در این راستا ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

وی با تاکید بر اینکه میزان کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: یک دستگاه خودرو پژو پارس متعلق به متهمان با دستور مقام قضائی توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.

کد خبر 41555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha