کمبود دارو داد مردم را درآورده است

سرویس ایلام - نماینده مردم استان ایلام در مجلس در تذکر شفاهی خطاب به وزیر بهداشت گفت: مردم در کنار رنج بیماری نباید رنج عدم تأمین دارو را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، علی اکبر بسطامی گفت: ظاهراً تذکر متعدد همکاران ما تأثیری نداشته و شما وقتی برای نمایندگان قائل نشدید.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس با بیان اینکه کمبود دارو در سراسر کشور به ویژه در استان‌های محروم داد مردم را درآورده است، افزود: کمبود دارو با سایر مایحتاج مردم فرق می‌کند، دارو نقش حیاتی در زندگی انسان‌ها داشته و بی‌توجهی شما و همکارانتان به ویژه در استان ایلام مردم را با چالش جدی مواجه کرده است.

وی خطاب به وزیر بهداشت ادامه داد: از جنابعالی می‌خواهم با فوریت به موضوع کمبود دارو ورود کرده و به مسائل و مشکلات رسیدگی کنید تا مردم در کنار رنج بیماری، رنج عدم تأمین دارو را نداشته باشند. بارها در این خصوص تذکر داده شد اما گوش ندادید.

بسطامی در تذکری خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز تصریح کرد: همکاران شما و رئیس دانشگاه علمی کاربردی تصمیم به اخراج نیروهای حراست فیزیکی گرفتند، در شرایطی که این افراد سال‌ها در سختی‌ها در کنار شما بوده و تلاش کردند.

وی افزود: این تصمیم آنها را برای معیشت و تأمین مسکن با مشکل مواجه می‌کند. لطفا به رئیس دانشگاه علمی کاربردی تذکر دهید تا جلوی این ظلم مضاعف به نیروهای خدوم و صادق را بگیرد. نیروهایی که پاره‌ای از تن این ملت هستند.

کد خبر 41188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha