کاهش 16 درصدی تیراندازی در سطح شهر کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ جانشین انتظامی استان با ارائه آماری از تیراندازی در یک ماه گذشته از کاهش 16 درصدی تیراندازی ها و به تبع آن 31 درصدی دستگیر شدگان نسبت به مدت مشابه ماه قبل خبر داد.

به گزارش کردپرس؛ نشست مشترک قضایی _ انتظامی با موضوع تیراندازی ها در سطح شهر به ریاست دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه و با حضور مقامات قضایی و انتظامی در سالن جلسات دادگستری برگزار شد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در ابتدا با اشاره به اغتشاشات اخیر از حضور هوشمندانه نیروی انتظامی و دیگر نهادهای امنیتی تشکر گرد و گفت مدیریت خوب و هوشمندانه نیروی انتظامی و دیگر نهادهای امنیتی سبب کنترل امور شد.

کرمی افزود: یکی از مواردی که حائز اهمیت آشکار است و در اتفاقات اخیر روی نمود مقابله جدی با قاچاق سلاح است چرا که این امر در دامن زدن به ناامنی نقش زیادی داشت.

وی اضافه کرد: با این حال حجم انبوهی از زمان نیروی های امنیتی در دو ماه گذشته به موضوع امنیت در سطح جامعه اختصاص پیدا کرد واین امر نشان داد همواره نیازمند آگاهی و آمادگی در مقاطع مختلف هستم.

در ادامه جانشین انتظامی استان با ارائه آماری از تیراندازی در یک ماه گذشته از کاهش 16 درصدی تیراندازی ها و به تبع آن 31 درصدی دستگیر شدگان نسبت به مدت مشابه ماه قبل خبر داد.

وی از علل و انگیزه تیراندازی ها سخن گفت و بیان کرد: اختلافات ملکی ، اختلافات شخصی و خصومت ، اختلافات خانوادگی و مواردی از این دست از مهمترین علل تیراندازی ها بوده است.

لازم به ذکر است این نشست دوازدهمین نشست قضایی و انتظامی بود که با موضوع تیراندازی در سطح شهر و کنترل و مقابله با آن با حضور مقامات قضایی و انتظامی در دادگستری استان برگزار شد.

کد خبر 39495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha