طرح جداسازی فاضلاب از قره سو باید با جدیت دنبال شود

سرویس کرمانشاه _ معاون هماهنگي امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: قره سو یکی از ظرفیت های بزرگ گردشگری شهر کرمانشاه است و شهرداری کرمانشاه باید طرح جداسازی فاضلاب از قره سو را با جدیت دنبال کند.

به گزارش کردپرس؛ “دکتر منوچهر فخری” در نشست قرارگاه عملیاتی آب شرب شهر کرمانشاه که با حضور مدیران دستگاه های عضو برگزار شد، عنوان کرد: نشست های قرارگاه آب شرب، یکی از قرارگاه های کاربردی، عملیاتی و اجرایی است که از ابتدا تاکنون در هر نشست تصمیمات بسیار اثرگذاری برای حل مشکلات این حوزه اتخاذ و سپس اجرایی کرده است.

وی افزود: در تابستان امسال به دلیل خشکسالی حاد و کاهش شدید بارندگی ها همه استان ها با بحران کمبود آب شرب مواجه بودند ولی درشهر کرمانشاه توجه به دوراندیشی های صورت گرفته توسط استاندار محترم و اجرای طرح ترمیم خط انتقال آب شرب گاوشان به شهر کرمانشاه و اجرای فاز اضطراری تصفیه خانه غدیر، با کمترین مشکل روبرو بود.

دکتر فخری ادامه داد: تابستان امسال دستگاه هایی مانند آبفا، آب منطقه ای، شهرداری و … هم تلاش بسیاری برای اجرای طرح ها و برنامه های حوزه آب شرب کردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش رودخانه قره سو را یکی از ظرفیت های خوب گردشگری شهر کرمانشاه دانست و گفت: یکی از مشکلات قره سو، ورود فاضلاب به این رودخانه است که شهرداری کرمانشاه باید هر چه سریع تر طرح خود برای جداسازی فاضلاب از قره سو را با جدیت اجرایی کند.

کد خبر 39028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha