نهادهای بزرگ مالی کشور برای اشتغالزایی، به کرمانشاه سفر می‌کنند

سرویس کرمانشاه - نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و عضو شورای فرهنگ عمومی کشور عنوان کرد و گفت: برخی از نهادهای بزرگ مالی کشور به منظور ایجاد اشتغال در استان با تمام منابع و شرکت‌های خود، ۲ هفته دیگر به کرمانشاه سفر می‌کنند.

به گزارش کردپرس؛ آیت الله محمود محمدی عراقی» روز یکشنبه در بازدید از برج فناوری کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این سفر قرار بود همین هفته انجام شود اما به دلایلی به ۲ هفته دیگر موکول شد.

وی ضمن ابراز رضایت از ارائه گزارش های داده شده توسط شرکت های دانش بنیان در ادامه اظهار کرد: کارهای بسیار خوبی در پارک علم و فناوری کرمانشاه انجام شده و این اقدامات برجسته باید به خوبی برای مردم و خصوصا جوانان بااستعداد اطلاع رسانی شود تا آنها هم به میدان بیایند.

عضو شورای فرهنگ عمومی کشور با اشاره به اینکه دشمن از مشکلات اقتصادی کشور برای ناامیدکردن مردم و جوانان استفاده می کند، افزود : باید پیشرفت های حاصل شده در زمینه علم و فناوری را برای مردم بازگو کنیم تا آنها هم وارد میدان شوند و علی رغم مشکلاتی که در حوزه بانکداری داریم اما اگر بتوانیم سرمایه های مردمی را جذب کنیم، بسیاری از مشکلات شرکت های دانش بنیان حل می شود.

آیت الله عراقی مدیریت درست منابع مردمی برای حل بسیاری از مشکلات اقتصادی شرکت های دانش بنیان را ضروری دانست و افزود : شرکت های دانش بنیانی که از بازگشت سرمایه خود به طور کامل اطمینان دارند باید سرمایه های مردمی، استانی و ملی را جذب کنند تا بتوانند به کار خود توسعه داده و خوشبختانه محصولاتی در استان تولید می شود که در رقابت های کمی و کیفی پیشتاز هستند لذا از حمایت های لازم حتما بهره مند خواهند شد.

کد خبر 38766

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha