بزرگراه کرمانشاه _ کامیاران هفته آینده تکمیل می شود

سرویس کرمانشاه _ بهمن امیری‌مقدم گفت: بزرگراه کرمانشاه _ کامیاران یک پروژه کلیدی در توسعه مبادلاتی استان است که پس از مدت ها رکود، در دولت جدید با یک جهش در روند عملیات اجرایی، در هفته آینده تکمیل می‌شود.

به گزارش کردپرس؛ استاندار کرمانشاه در حاشیه برنامه بازدید از پروژه بزرگراه کرمانشاه _ کامیاران؛ عنوان کرد: بزرگراه کرمانشاه_ کامیاران یکی از محورهای مبادلاتی بسیار مهم استان است که در ادامه به کریدور تجاری شمال غرب کشور و مرز بازرگان متصل می شود.

وی با اشاره به اینکه سال‌ها این پروژه بزرگ با رکود مواجه بوده است در ادامه عنوان کرد: تکمیل این پروژه نیازمند یک مدیریت جهادی و میدانی بود و در دولت مردمی تلاش گسترده‌ای برای اتمام آن صورت گرفت.

امیری مقدم با اشاره به اینکه یک جهش بزرگ در روند تکمیل بزرگراه کرمانشاه به کامیاران صورت گرفته است در ادامه عنوان کرد: با محوریت معاونت عمرانی استانداری تلاش شد این بزرگراه با بهترین کیفیت و در کمترین زمان اجرا شود.

وی عنوان کرد: پیش از این ۳۳ کیلومتر از این بزرگراه به بهره برداری رسیده است که با تلاش و پیگیری انجام شده، ۹ کیلومتر باقی‌مانده هم در آستانه بهره برداری قرار دارد.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: با افتتاح این پروژه، محور کلیدی کرمانشاه به کامیاران به صورت کامل دوبانده می شود و این مسیر پرخطر و پرحادثه به جاده ای امن برای تردد تجاری و مسافری بین دو استان تبدیل خواهد شد‌.

استاندار کرمانشاه در ادامه از پروژه راکد تقاطع قزانچی بازدید کرد و تاکید کرد انجام این پروژه که سال هاست به حال خود رها شده از تعهدات شرکت زیرساخت است که باید انجام شود.

کد خبر 38746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha