روزانه برای ۳۰۰ هزار نفر آب در پایانه مرزی مهران تامین شد

سرویس ایلام - وزیر کشور امروز یکشنبه برای چندمین بار به مرز مهران آمد و ضمن بازدید از روند تردد و خدمات دهی به زائران از تامین روزانه آب برای ۳۰۰ هزار نفر در مرز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر احمد وحیدی روز یکشنبه ۲۰ شهریور در حاشیه بازدید از زیرساخت های پایانه مرزی مهران ضمن تقدیر از زحمات استاندار ایلام و مجموعه اعضای ستاد اربعین استان گفت: با تدابیر خوب استاندار ایلام و وزارت نیرو در مرز مهران کمبود آب نداشتیم و مواکب با تمامی ظرفیت به زوار خدمات رسانی می‌کنند.

وی افزود: هم‌اکنون آب معدنی با میزان لازم در سوله ها ذخیره شده و پس از خنک سازی بین زوار توزیع می شود.

وزیر کشور تاکید کرد: امسال به زیر ساخت های استان ایلام توجه ویژه شد و در سال جدید با تخصیص اعتبارات بیشتر این زیرساخت‌ها تکمیل خواهند شد.

وی تصریح نمود: ایجاد یک پل به دهنه ۴۵ متر طی ۴۵ روز اقدامی ستودنی و تلاش بی فقه ستاد اربعین استان ایلام را نمایان می کند و در حوزه زیرساخت های ارتباطی نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

دکتر وحیدی با اشاره به اینکه در پایانه مرزی مهران آبسرد، تغذیه و ایجاد مواکب با فعالیت تمام در دستور کار قرار گرفته که قابل تحسین است، اضافه کرد: تمامی نیازمندی‌های زیرساختی در مهران برطرف می شود و تلاش داریم در برگشت زوار نیز با مشکل مواجه نشویم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش اصحاب رسانه در اربعین گفت: خبرنگاران فعالین عرصه اربعین هستند که سعی دارند مشکلات و شکوه اربعین را به تصویر بکشند.

گفتنی است احمد وحیدی وزیر کشور ساعاتی پیش پس از ورود به فرودگاه ایلام بلافاصله به مرز بین المللی مهران رفت و ضمن بازدید از زیرساخت های اربعین و مواکب ایجاد شده از نزدیک با زوار به گفتگو پرداخت و در جریان امور قرار گرفت.

کد خبر 38205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha