واگذاری ۵۵۰ واحد مسکونی به نیازمندان ایلام/افتتاح منزل مسکونی مددجویان چرداول با حضور استاندار ایلام

سرویس ایلام - در آئینی که با حضور استاندار ایلام در سفر به شهرستان چرداول برگزار شد یک واحد مسکونی به مددجوی بی سرپرست کمیته امداد در بخش شباب چرداول واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس, استاندار ایلام در این آیین ساخت مسکن برای نیازمندان را بهترین و ماندگارترین خدمات کمیته امداد عنوان کرد و گفت: امید است با همکاری دستگاه‌های دیگر مشکل مسکن قشر نیازمند به حداقل برسد.

بهرام نیا افزود: از زمان تأسیس کمیته امداد تاکنون خدمات این نهاد هرساله متنوع تر و فراگیر شده و ما از خدمات این دستگاه تقدیر میکنیم.

مدیرکل کمیته امداد ایلام نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از فعالیتهای حوزه مسکن کمیته امداد استان گفت: از شهریور سال گذشته تا کنون و در دولت سیزدهم ۵۵۰ واحد مسکونی که با مشارکت کمیته امداد،بنیاد مسکن،سپاه و بنیاد مستضعفان ساخته شده به مددجویان کمیته امداد واگذار شده است و تا پایان امسال نیز ۱۱۷ واحد دیگر ساخته شود.

وی گفت: کمیته امداد ایلام این آمادگی را دارد که برای مددجویان فاقد مسکن که خانواده آنها بیشتر از دو نفر است در صورت داشتن زمین اقدام به ساخت مسکن کند.

رضا طاهری به خدمات مسکن کمیته امداد در چرداول اشاره کرد و گفت: از مهرماه سال گذشته تا کنون تعداد ۴۴ واحد مسکونی با همکاری کمیته امداد،خیربن و استفاده از تسهیلات بنیاد مسکن استان ساخته شده که در این زمینه ۸۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: در شهر ستان چرداول تا پایان امسال ۲۰ واحد دیگر برای مددجویان کمیته امداد ساخته می شود.

کد خبر 37397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha