۱۸۹۶ واحد مسکن ملی در ایلام در حال تکمیل

سرویس ایلام - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در ایلام گفت: با تأمین زمین مورد نیاز تا کنون ۳۶۶۳ واحد مسکن ملی در استان ایلام تعریف شده که از این تعداد ۱۸۹۶ واحد با پیشرفت فیزیکی مناسب در حال اجرا است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، عبدالله بهادری در این بازدید گفت: ۳۸۹۲۴ نفر در مراحل مختلف برای نهضت ملی مسکن استان ثبت نام کرده اند که از این تعداد تا کنون ۶۷۲۰ نفر تأیید نهائی شده اند، و در حال حاضر ۲۸۰۶ متقاضی ۴۰ میلیون تومان سهم آورده اولیه خود را واریز کرده اند و پروژه به آنها تخصیص داده شده یا در حال تخصیص پروژه برای آنان هستیم.

وی افزود: تا کنون زمین مورد نیاز نهضت ملی مسکن استان تأمین شده و با کارگزاری های مختلف برای احداث واحدهای نهضت ملی مسکن تفاهمنامه منعقد شده است که در حال حاضر ۳۶۶۳ واحد در استان تعریف شده و هم اکنون ۱۸۹۶ واحد با پیشرفت فیزیکی مناسب در دست اجرا داریم.

بهادری با اشاره به اینکه اکثر متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن مربوط به مرکز استان می باشد افزود: با کارگزاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و به کار گیری فناوریهای نوین هم اکنون در پروژه ۶۳۰ واحدی ماهور شهر ایلام سرعت عمل در احداث در حال رکورد زدن هست و در صدد هستیم در پروژه های آینده نیز از فن آوریهای نوین ساختمانی که ضمن تسریع در ساخت و ساز از استحکام و استانداردهای جدید برخوردارند استفاده نماییم.

لازم به ذکر است از ۳۸۹۲۴ مورد ثبت نام نهضت ملی مسکن استان تا کنون ۲۵۴۳۴ مورد به علت نداشتن شرایط لازم و عدم تکمیل مدارک رد درخواست شده و ۳۴۵۶مورد نیز انصراف داده اند.

کد خبر 37067

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha