هنرمندان برای معرفی مهران نقش آفرینی کنند

سرویس ایلام - معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در نشست هماهنگی سالروز آزادسازی مهران خواستار نقش آفرینی بیشتر هنرمندان در معرفی مهران شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، محمدسبحان حسنی با عنوان این مطلب که مهران یکی از نقاطی بود که دشمن به آن چشم طمع داشت، اظهار داشت: از ابتدا تا انتهای دفاع مقدس، مهران از اهمیت فراوانی برای دشمن و وطن برخوردار بود به گونه ای که در ابتدای جنگ شاهد هجوم بعثی‌ها به این خطه بودیم و در انتهای دفاع مقدس هم منافقین کوردل با حمایت حزب بعث برای تحقق ذهنیت خود و با شعار امروز مهران فردا تهران به دنبال این بودند که کار انقلاب و کشور را یکسره کنند.

وی افزود: اما با مقاومتی که صورت گرفت نقشه پلید این ها نقش بر آب شد و مهران و مهرانی برای همیشه سربلند ماند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه با اشاره به اینکه عملیات آزادسازی مهران از برجستگی ویژه‌ای برخوردار است، اضافه کرد: پرداختن به این عملیات ماندگار و غرورآفرین باید متناسب با شأن و جایگاه این دیار باشد.

وی در ادامه خواستار اجرای با کیفیت و مطلوب تر برنامه های گرامیداشت سالروز آزادسازی مهران شد و گفت: همه دستگاههای ذیربط باید از ظرفیت های خود استفاده کنند تا برنامه‌ای در خور شأن مردم مهران برگزار شود.

وی افزود: برنامه های فضا سازی باید از ابتدای تیر در مهران و تمام شهرستان های استان آغاز شود.

حسنی در ادامه با عنوان این مطلب که این برنامه ها باید به گونه ای باشد که ظرفیت ها و نقش مهران را در جنگ برای مهمانان و مسافران به خوبی ترسیم کند، اضافه کرد: تمام دستگاه های ذیربط متناسب با این روز در تمام شهرستان های استان برنامه هایی را داشته باشند.

وی تاکید کرد: روز آزادسازی مهران اگرچه در تقویم ملی ثبت است اما یکی از مطالبات مردم استان ایلام در حوزه دفاع مقدس ثبت سالروز آزادسازی مهران به عنوان روز ملی است که باید برای محقق شدن این مطالبه مهم مردم تلاش کرد.

وی افزود: برای معرفی مهران و اجرای برنامه ها باید از ظرفیت تمام هنرمندانی که می توانند نقش آفرین باشند استفاده کرد.

کد خبر 34110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha