مردم از شهربازی‌های شهرداری ایلام به هیچ وجه استفاده نکنند

سرویس ایلام - مدیرکل استاندارد ایلام گفت: مردم از زمین های بازی رایگان متعلق به شهرداری که هیچکدام استاندارد ندارند به هیچ وجه استفاده نکنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، مهناز همتی مدیرکل استاندارد ایلام گفت: اکثر وسایل بازی بخش خصوصی دارای استاندارد لازم هستند، ولی وسایل زمینهای بازی متعلق به شهرداری به عبارتی وسایل عمومی که برای استفاده از آنها هزینه دریافت نمی‌شوند، به علت سهل انگاری شهرداری‌ها در امر استانداردسازی هیچکدام استاندارد ندارند و از مردم تقاضا داریم از این وسایل غیر استاندارد به هیچ وجه استفاده نکنند.

وی افزود: خوشبختانه در بخش خصوصی روند استاندارد سازی به خوبی در حال انجام است و بالغ بر ۹۰ درصد وسایل شهربازی بخش خصوصی در استان دارای استاندارد هستند.

مدیرکل استاندارد ایلام در مورد بازرسی‌های صورت گرفته از شهربازی استان عنوان کرد: در مورد بازرسی از شهربازی‌ها طبق برنامه مصوب سازمان پیش می‌رویم و شروع این بازرسی‌ها اواخر خرداد است به همین خاطر تا کنون بازرسی انجام نشده ولی چندین جلسه با مالکین و بهره برداران شهربازی‌ها و زمین‌های بازی جهت آگاه سازی آنها نسبت به استاندارد سازی وسایل و زمینهای بازی و اهمیت این موضوع برگزار شده است و در اواخر خرداد بازرسی‌ها آغاز می‌شوند.

همتی در خصوص استاندارد آسانسورهای منازل نیز گفت: یکی از شروط اخذ پایان کار برای هر ساختمان اخذ تاییدیه ایمنی و کیفیت از استاندارد برای آسانسور هست و بدون اخذ این تاییدیه شهرداری حق دادن پایان کار ندارد.

کد خبر 33852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha