کسب جایزه بنیاد جهانی انرژی  توسط دکتر اسماعیل رحیمی

سرویس کرمانشاه _ دکتر اسماعیل رحیمی، جایزه بنیاد جهانی انرژی را به خاطر پروژه " ابتکار ذهنیت زیست بومی کودکان ونوجوانان؛ راه حل های پایدار برای شهرهای پایدار آینده، کودکان زیست بومی و نوجوانان زیست بومی» دریافت کرد.

به گزارش خبرنگار کردپرس؛ رقابت جایزه جهانی انرژی گلوب (دفتر منطقه ای ایران) در سال 2022 از میان 311 طرح در 7 بخش، از پروژه دکتر اسماعیل رحیمی، مدیر شرکت منشور شهرهای آینده و مدیر مرکز نوآوری شهرهای آینده در گروه استارت آپ های پایدار تقدیر شد.

مراسم انرژی گلوب در ایران در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با حضور رئیس این بنیاد، دکتر ولفگانگ نیومن و الکساندر قرچ، سفیر آب و هوای اتحادیه اروپا و‌ ارتباط مستقیم ویدئو کنفرانسی خانم کاری آینا ارک، دبیر کل شهرهای پایدار ملل متحد برخی از اساتید، پژوهشگران و دست اندرکاران این بنیاد در سالن همایش های خلیج فارس کیش برگزار شد.

در بخش مربوط به استارت آپ های پایدار، طرح دکتر اسماعیل رحیمی نخبه کنگاوری شایسته تقدیر و دریافت گواهی و جایزه ارزی (SGCF) و ثبت در دیتاباکس سازمان جهانی انرژی با حمایت سازمان یونیدو و اتاق بازرگانی بین الملل شد.

گفتنی‌است از سال ۲۰۰۰، بنیاد جهانی انرژی، جایزه ای را بنام جایزه انرژی گلوب (Energy Globe) به طور سالانه با هدف ارزیابی پروژه ها و شناسایی بهترین عملکردها در گستره پایداری و زیست محیطی برگزار می کند و از پروژه های برگزیده در یک مراسم جهانی با هدف یادگیری و هدایت اعتبارات و وجوه سازمان های بین المللی تجلبل و پشتیبانی می کند.

خبرگزاری کردپرس کسب این موفقیت مهم را به دکتر اسماعیل رحیمی نخبه کرمانشاهی شادباش می گوید.

کد خبر 33030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha