از نیروهای اهل سنت در مدیریت شهری استفاده می کنیم

سرویس کرمانشاه _ شهردار کرمانشاه با بیان اینکه هیچ گونه منعی برای استفاده از نیروهای اهل سنت وجود ندارد؛ خاطرنشان کرد: حتما از ظرفیت این افراد در شرایط برابر استفاده خواهیم کرد.

به گزارش کردپرس، نادر نوروزی در نشست با فعالین سیاسی، فرهنگی و اجتماعی اهل سنت کرمانشاه اظهار کرد: در کرمانشاه قومیت ها و مذاهب مختلفی زندگی می‌کنند و هیچ گونه تبعیضی بین آنان نیست و ارتباطات برقرار است چراکه تفاوتی وجود ندارد.

وی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت افزود: هیچ گونه اختلافی بین شیعه و اهل سنت وجود ندارد، در انقلاب و هشت سال دفاع مقدس کنار هم بودیم و دشمنان می‌دانند که ما کنار هم هستیم اختلاف افکنی می‌کنند، اما اجازه نمی‌دهیم چرا که هیچ گونه اختلافی وجود ندارد.

شهردار کرمانشاه با اشاره به انتصاب در مجموعه مدیریت شهری تصریح کرد: بحث انتصابات بسیار سخت است، طبق قانون وظیفه انتصابات برعهده شهردار است اما مطالباتی وجود دارد، نظر می‌دهند، مشورت می‌دهند که استفاده می‌کنیم.

نوروزی با بیان اینکه با جوامع مختلفی مذهبی در کرمانشاه روبرو هستیم؛ گفت: به این جوامع حتماً توجه خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه ما خدمت به مردم است؛ بیان کرد: ما در مجموعه مدیریت شهری باید به شهروندان خدمات دهیم و برای ما فرقی نمی‌کند که شهروندان چه دین و مذهبی دارند.

شهردار کرمانشاه با اشاره به انتصابات مدیران در تمامی مناطق مدیریت شهری گفت: بازارچه دولت آباد مبنای مهندسی ندارد که باید تغییر کاربری با معماری درست ایجاد شود.

وی در ادامه، مطالبه گری را عامل پویایی جامعه دانست و اظهار کرد: ما نیز از جامعه اهل سنت درخواست کمک و همراهی داریم.

وی در پایان با تاکید بر اینکه همراهی جامعه اهل سنت ما را در توسعه شهری کمک خواهد کرد، به فروش دام زنده غیر بهداشتی در منطقه دولت آباد اشاره کرد و گفت: جمع آوری آنان سخت نیست اما برخورد قهری آخرین مرحله است، بلکه همراهی و همکاری اصل مدیریت است که درخواست داریم در این زمینه همراه ما باشید.

کد خبر 31485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha