رونمایی از «انتقام در یک شب برفی» در حوزه هنری ایلام

سرویس ایلام - از مجموعه داستانهای کوتاه «انتقام در یک شب برفی» اثر «زهرا منصوری» در حوزه هنری ایلام رونمایی و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، مجموعه داستان کوتاه «انتقام در یک شب برفی» به قلم زهرا منصوری، نویسنده ایلامی و عضو انجمن داستان «راوی» در 74 صفحه توسط نشر نیشتمان و با حمایت مالی حوزه هنری ایلام منتشر شده و دربرگیرنده 9 داستان کوتاه از این نویسنده ایلامی است.

جلسه رونمایی و نقد و بررسی این مجموعه داستان کوتاه فارسی با حضور فرهاد شاهمرادیان معاون حوزه هنری ایلام و جمعی از نویسندگان و علاقمندان به ادبیات داستانی استان در سالن جلسات حوزه هنری ایلام برگزار شد.

شاهمرادیان ضمن تبریک به نویسنده کتاب گفت: حوزه هنری ایلام به منظور بالندگی ادبیات داستانی و کمک به نشر آثار داستانی نویسندگان ایلامی از آنها دعوت می کند آثار داستانی خود را در اختیار ما قرار دهند تا در پروسه چاپ و نشر قرار بگیرد.

معاون حوزه هنری تاکید کرد: آثاری که در زمینه انقلاب اسلامی، سبک زندگی ایرانی اسلامی، آیینی و دفاع مقدس باشند برای چاپ و نشر در اولویت هستند و این آثار پس از بررسی و انتخاب چاپ و منتشر خواهند شد.

حسین شکربیگی، شاعر، نویسنده و منتقد ایلامی نیز ضمن معرفی اجمالی این کتاب، دغدغه مند بودن نویسنده را بزرگ ترین حسن کتاب بر شمرد و گفت: نکته مهم در این کتاب پرهیز از شعار زدگی است و نویسنده در عین حالی که دارد به مشکلات و معضلاتی که در جامعه وجود دارد اشاره می کند، اما به ورطه شعارزدگی و سیاه نمایی نیفتاده است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از عناصر نمایان در مجموعه «انتقام در یک شب برفی» پایبند ماندن زهرا منصوری به ساختار و وجه زیبایی شناختی اثر خویش است و از به کار بردن جملات قصار و قطعات طولانی خطابه مانند که گاهی نویسندگان در دام آن می افتند اجتناب کرده و روایتی ساده، سر راست و ماجرامحور را ساخته و پرداخته است.

مجموعه داستان «انتقام در یک شب برفی» اثر «زهرا منصوری» توسط نشر «نیشتمان» در 74 صفحه و با بهای 35 هزار تومان منتشر شده است.

کد خبر 29157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha