بیش از ٨ هزار واحد ملی مسکن در بوکان احداث می شود

سرویس آذربايجان غربى- مدیرکل راه و شهرسازی آذربايجان‌غربی گفت: واگذاری گروهی اراضی در اولویت برنامه اجرایی نهضت ملی مسکن قرار دارد و برنامه‌ریزی شده ٨ هزار و ۴٣٢ واحد مسکن در شهرستان بوکان احداث شود.

به گزارش کردپرس، سیدمحسن حمزه‌لو از شناسایی ١٠۵ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در شهرستان بوکان خبر داد و گفت: ۶ هزار و ٩٧٢ خانوار در این شهرستان ثبت‌نام کرده‌اند که ٣ هزار و ٨٩۶ خانوار واجدشرایط اعلام شده‌اند.

او با اعلام اینکه واگذاری گروهی اراضی در اولویت برنامه اجرایی نهضت ملی مسکن قرار دارد، تصریح کرد: برنامه‌ریزی شده ٨ هزار و ۴٣٢ واحد مسکن در شهرستان بوکان احداث شود.

در ادامه، سرپرست عمرانی استانداری آذربايجان‌غربی در مراسم آغاز عملیات اجرایی نهضت ملی مسکن در شهرستان بوکان بیان اینکه استان در اجرای نهضت ملی مسکن پیشگام است، گفت: همگرایی دستگاه‌های اجرایی برای تحقق اراده دولت مردمی برای خانه‌دارشدن مردم در قالب نهضت ملی مسکن ضروری است و انتظار می‌رود سال آینده کارهای گسترده‌ای در عرصه ساخت‌وساز مسکن محقق شود.

یاسر رهبردین با تاکید بر نگاه ویژه کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستانی به پیشبرد نهضت ملی مسکن، ادامه داد: امسال اقدامات موثری در تأمين اراضی مناسب برای تولید سالانه ۴۴ هزار واحد مسکن در استان انجام شده است.

در این مراسم، قرارداد واگذاری زمین به صورت نمادین به یکی از متقاضیان اعطا شد.

کد خبر 28947

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha