سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به عنوان موفق ترین سپاه استانی کشور شناخته شد

سرویس ایلام - در ارزیابی های به عمل آمده توسط اشراف سپاه، معاونت سلامت و معاونت طرح و برنامه، بسیج اصناف، مداحان و منتخبین ده گانه اقشار بسیج استان ایلام حائز رتبه برتر کشوری شدند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، در یازدهمین جشنواره مالک اشتر سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام که با حضور سردار حمید بزم شاهی اصفهانی دبیر اشراف فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایلام برگزار شد، از منتخبین رده های برتر سپاه استان ایلام به عنوان موفق ترین سپاه استانی در سال ۱۳۹۹ تجلیل شد.

سردار حمید بزم شاهی در این جشنواره با اشاره به اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی بعداز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: قدرت ایران اسلامی ناشی از وجود رهبری با درایت و هوشمندانه ولی فقیه و مرهون ایثار و فداکاری مردمی است که ظرفیت و شایستگی تشکیل یک حکومت اسلامی را در درون خود ایجاد کرده اند.

او گفت: امروز موفقیت و اقتدار سپاه پاسداران در زمین ، هوا و دریا بگونه ای است که دشمن را به فکر راهکار بازدارندگی و پرهیز از درگیری و رویایی نظامی با ایران وادار کرده است.

وی با اشاره به فلسفه تشکیل معاونت اشراف فرماندهی در سپاه پاسداران گفت: اشراف فرماندهی یک فرایند و سازوکار برای تحقق و اجرایی کردن فرامین و انتظارات رهبر انقلاب نسبت به سپاه پاسداران است و در کلیه سطوح و رده های سپاه دنبال می شود و نشان می دهد که ما چقدر در کار خود موفق بوده ایم.

سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از اقدامات سپاه استان ایلام گفت: سپاه امیرالمؤمنین(ع) در سال ۹۹ همچون سالهای گذشته توانست که با تکیه بر روحیه معنوی و جهادی پاسداران جان برکف و نیروهای جهادی بسیج خدمات بسیار ارزشمندی در مقابله با کرونا و کمک مومنانه و اجرای طرحهای محرومیت زدایی به مردم ارائه دهد و در ارزیابی های به عمل آمده توسط اشراف سپاه، معاونت سلامت و معاونت طرح و برنامه، بسیج اصناف، مداحان و منتخبین ده گانه اقشار بسیج استان ایلام حائز رتبه برتر کشوری شدند.

به گزارش کردپرس، در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره با اهداء لوح تحلیل شد.

کد خبر 28575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha